Anyukám hitelt szeretne felvenni, de csak 27000ft nyugdíjat kap! Melyik bank adna neki hitelt társigénylővel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni hogy személyi kölcsönre gondoltam, és olyan 200 000 ft-ot szeretne felvenni!

Aki gyed-en van az lehet társigénylő?

2011. márc. 8. 11:16
 2/7 anonim ***** válasza:

És miből akarja visszafizetni???????

Mindene rámehet, nagyon jól gondoljátok meg!

Amúgy mire kell a pénz, ha nem vagyok indiszkrét?

2011. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés jövedelemre,aligha adnak hitelt.
2011. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt fizetnénk vissza, csak nem tudom gyedes lehet-e társigénylő,kezes vagy adótárs!
2011. márc. 8. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
És együtt miből fizetitek visza ketten? Tehát ezt magyarázzuk, hogy még kettőtöknek is iszonyú kockázatos, főleg ha gyeden vagy, nem is dolgozol aktívan! A bank se fog adni hitelt.
2011. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne viccelődjél már


gyedből nem lehet tiltani, mert a gyerek után kapod...27000-ből nem lehet tiltani, mivel ugye 28500 Ftnak kéne maradni a tiltás után....magyarul nem kaptok hitelt

2011. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számlavezető banknál kell érdeklődnöd.
2011. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!