Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova lehet kis összegű kölcsön...

Hova lehet kis összegű kölcsönért fordulni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Elmész a bankba és megkérdezed a feltételeket.

Ha a bank elutasít, akkor felkeresed a Provident és egyéb csaló "cégeket" és kölcsön után érdeklődsz.

Kapni fogsz, mert nekik ez jó buli. Majd a gatyádat is ráfizeted.


Vagy összébb húzod az amúgy is már kicsi nadrágszíjad és pár hónapon belül összegyűjtöd a pénzt a kiszemelt dologra.

2014. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

csak 10% a kamat a Providentnél, ha nem gyors kölcsönt kérsz(azaz nem házi szolgáltatással)

azt kb 30 nap múlva kapod meg(elhúzák az időt,annak aki nem veszi igénybe a házi szolgáltatást. 2 hét múlva adnak csak id.pontot az üresirodájukba és rá 2 hét múlva utalnak csak..)

2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bank nem jó mert ott ilyen kis összeget nem adnak. Probidentről meg az hallottam,hogy egy csaló cég. Meg nekem napokon belül kellene.
2014. nov. 10. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Provident nem csaló, csak sok ember nem nézi meg, mit ír alá, meg nem jár utána a dolgoknak, és az ilyeneket át lehet verni.

Nekünk nem először van Providentünk, a jelenlegi 80 ezerre kb. 90-et fizetünk vissza, most pontos összeget nem tudok mondani.

Ha nem kéred az otthoni szolgáltatást, akkor nagyon is megéri. Az 1 hónap sem igaz, mert 8 napon belül utalnak. Heti 1900 ft-tal törlesztjük, egyrészt egy bank sem adott volna ilyen kis összegű kölcsönt, amikor szükségünk volt rá, másrészt ennél csak rosszabb kamatra adnak.

Nem kell egyből sárdobálással kezdeni, ha nem is ismered, hanem előbb utána kell járni!

Én ajánlom a Povidentet (nem vagyok ügynök, de nekünk bevált), viszont itt is igazolnod kell a jövedelmed, a semmire nem adnak hitelt.

2014. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést de sajnos nekem a 8 nap is sok.És ők 20.000-25.000Ft-al is foglalkoznak? Munkaviszonnyal nincs gond.
2014. nov. 10. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor otthoni szolgáltatás, és hamar visszafizeted, annak sem lesz túl sok díja. Hívd már fel őket!
2014. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ugyanazt írtam majdnem le mint 4-es, ő felpontozva én meg le..

felháborító!


de én nem pontozok le senkit!

2014. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok 4-esnek


az én esetemben igaz volt, mert én telefonlástól nézem!


felhívtam őket, szeretnék kölcsönt, ok, jöjjön be 2 hét múlva..így kezdődött

bmentem erre adatfelvétel, bla bla, és közlik kb 10-14 nap mire utalnak.

2014. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanazt írtam majdnem le mint 4-es, ő felpontozva én meg le.. "


Igen, mert csak MAJDNEM írtad ugyanazt. Aki a providentet védi, az itt alapból le van pontozva. Szokd meg. Aztán jött a 4-es, tisztába tette a dolgokat, úgy már jobban értették. De addigra téged már lepontoztak sajnos, nincs lehetőségük módosítani rajta.


Amúgy a 10% kamatod hülyeség, 40-50% a kamat az otthoni szolgáltatás nélkül. Lehet, hogy ezért is pontoztak le.


Én amúgy felpontoztalak, ha számít.. :)

2014. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kösz kedves vagy, én is téged

amúgy az oldalukon is látszik, hogy pl 100 ezer felvétnél asszem valami 12 ezer csak a többlet otthoni nélkül

2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!