Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik az a bank...

Szerintetek melyik az a bank aki adna nekem kölcsönt?

Figyelt kérdés
személyi hitelt szeretnék felvenni de sajnos kézbe kapom a fizetésem ami havi 103.000 ft és 10hónapja van munkám határozatlan szerződéssel 3 gyermeket nevelűnk a férjemel és se adóstársat se lakás fedezetett nem tudok felmutatni szerintettek kapok hitelt?

2014. okt. 9. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egy bank se fog adni hitelt, mivel nem vagy hitelképes. Ilyen adottságokkal meg egy viszonylag kicsi, pár milliós hitelt se tudnál visszafizetni. Szar ügy, de ez van.


Férjed mennyit keres?

2014. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
havi 100 ezret az ösz bevételűnk 259 ezer ft
2014. okt. 10. 19:12
 13/18 anonim ***** válasza:

Felejtős nagyon. Minden banknál bankszámlára érkező jövedelem kell és az a legjobb, ha annál a banknál vennél fel hitelt, amelyiknél a folyószámla is van.

1 millió forint felett jelzálog is kell, személyi kölcsönnél is. Alacsony kereset mellett a bank adóstársat kérhet.

Nem tudom mekkora összeget vennél fel, de a jövedelmetek 3 gyerek mellett egy személyi kölcsönhöz. Ha milliós összeget vennél fel, annak hatalmas törlesztőrészlete lenne. 3 gyerek mellett nem tudnátok kijönni belőle. Szerintem semmiképp ne vegyetek fel személyi kölcsönt. Én úgy gondolom 3 gyerek mellett milliós nagyságrendű személyi kölcsön mellett legalább 5-600 ezres bevétel kell a normális élethez és nem élnétek nagy lábon, csak normálisan!

OTP-nél 5 millió forint havi 110 ezer körül lenne, 84 hónapra!!

2014. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
3 és fél milióra lenne szükségem
2014. okt. 11. 06:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Én a párommal 2 gyereket nevelünk, hasonló bevétellel mint a tietek.

500 ezer Ft személyi kölcsönt szerettünk volna, rendes bejelentett munkahelyünk van több éve, fizetésünk utalással kapjuk.

Nem kaptuk meg, mivel én gyeden voltam, így nem lehettem adóstárs, kellett volna valaki adóstársnak.

3 és fél milliót esélytelen kapnotok.

2014. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a fundamentátol kapnák csak adóstársat kérnek amit nemtudok szerezni mert félnek vagy bárlistások ezért is írtam hátha valaki tudd egy olyan bankot aki adna nekem hitelt nemkem mindíg az adóság és a számlák az elsők de sajnos ezt a banknak mondhatom
2014. okt. 12. 11:51
 17/18 anonim ***** válasza:

A férjed is lehet adóstárs.. Miért nem ő az?

Vagy lehet az egyik szülőd, vagy testvér.

2014. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
sajnos nemlehet a férjem bárlistás és a szüleimmel nem vagyok jóban a testvéreim kiskorúak
2014. okt. 12. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!