Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 100. 000, -Ft kölcsönt szeretn...

100. 000, -Ft kölcsönt szeretnék felvenni, hogy az egyetemista lányom haza tudjon jönni Madridból, kihez, hova fordulhatok (ha a bank nem segít)?

Figyelt kérdés
Édesapja halála óta egyedül nevelem, okos, szorgalmas, állami ösztöndíjasként tanul külföldön de február elején lejár a külföldi tanulmánya. Van egy hitelmentes 13 éves Suzuki Wagon R autóm fedezetként.

2014. jan. 23. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Jesszusom, egy hete minden nap ezt a kérdést olvasom, százszor meg lett már válaszolva...

ha a bank nem segít, annak oka van, akkor hogyan várod el hogy vadidegenek kockáztassák a pénzüket?

2014. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Madridbol Budapestre kb. 20e forintbol haza lehet jonni vonattal, busszal vagy akar repulovel is. Kedves kerdezo, fejezd ezt be, elkepesztoen piti szelhamos vagy.


SENKI NE VEGYE FEL VELE A KAPCSOLATOT, HAZUDIK.

2014. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Add el az autódat, most néztem a használtautó.hu oldalon a 13 éves WagonR-eket, 400 és 600 ezer között mennek.
2014. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozott kint a lányod? Akiket ismerek és kint tanultak mindenki elment 1-2napot dolgozni mert nagyon megérte nekik még akkor is ha csak mosogatni mentek el! Korábban azt írtad 100euró a havi bérlete? Milyen bérlete van csak kíváncsiságból!!
2014. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Providenttől felveszel 30ezret, abból haza tud jönni.
2014. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú válaszokat, Spanyolországban 30.000,-Ft egy diákbérlet és 100.000,- Ft az albérlet, utána lehet járni. Induláskor kapott egy kevés ösztöndíjat de az decemberre már elfogyott, és igaz hogy nagyon jól beszél angolul, de a vizsgáit spanyol nyelven kellett beadni és ahhoz nagyon sokat kellett tanulnia. Aki hazugnak nevezett próbáljon meg egy egyetem pszichológia szak mesterképzésébe kiváló eredményeket elérni és akkor írjon nekem. "Hogy miért nem ment el mosogatni, azt nem tudom".

Vegye mindenki tárgytalannak a kérdésemet, már megbántam. Egyébként nekem is eszembe jutott hogy eladom az autóm de mire ezt le tudnám bonyolítani késő lenne.

2014. jan. 23. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

' Induláskor kapott egy kevés ösztöndíjat de az decemberre már elfogyott'


tehat szeptembertol decemberig elfogyott az osszes penze. ezt nem lehetett elore latni? nem lehetett utana jarni, hogy mennyibe kerul az elet odakint? pszichologia mester szak, kivalo eredmenyekkel, mindehhez zero alatti intelligencia. pl. minek kellett alberlet, kollegium nem lett volna? 100k egy alberlet, es az utolso pillanatban kell radobbenni, hogy elfogyott a penz?


valami nagyon, de nagyon nem kerek ebben a tortenetben.

2014. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt tudjuk hogy 100euró a bérlet csak az érdekelt volna milyen bérlete van mivel több féle van spanyolban! De látom azon kívül, hogy 30ezer azon kívül semmit se tudsz.. Ki utazáskor is gondolhatott volna a lányod, hogy haza is kell jönnie... Amúgy én kint élek szóval ha olyan helyen lenne esetleg segítenek neki személyesen!
2014. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"Aki hazugnak nevezett próbáljon meg egy egyetem pszichológia szak mesterképzésébe kiváló eredményeket elérni és akkor írjon nekem."


Ez a 2 dolog, hogy függ össze egymással? :DDDDD

2014. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Providenttol szinte barki kaphat 100.000 ft-ot, azt nem probaltad?

Vagy nincsenek rokonok, nagyszulok akik ossze dobhatnak?

2014. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!