Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya nélkül ügyintézés?

Bankkártya nélkül ügyintézés?

Figyelt kérdés

Csak pár kérdésem lenne a számlámmal kapcsolatban a bankban. Nem használom, csak netes átutalásokra.

De nem tudom hova tettem. De ha meglenne se tudom a pinkodját XD


igy van értelme elmennem? csak az érdekel mire mennyit fizetek.



2014. jan. 21. 19:03
 1/5 Gábor t ***** válasza:

Azt otthonról is meg tudod nézni.Az én kártyám is dísznek van. Biztos van ott olyan , hogy számlatörténet ... stb.

A bankban csak a személyid kell.

2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pin kód és bankkártya sem kell az ügyintézéshez, személyit és lakcímkártyát szoktak kérni. Soha ne add meg a pin kódot semmilyen embernek és semmilyen e-mail üzeneteben. Soha nem kérik, csak ha épp át akarnak verni.
2014. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

PIN KÓD KELL!!! Jesszus milyen hülyeséget írtál....

Személyigazolvány és pin kód mindenképp kell.

2014. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PIN kód csak akkor kell, ha a kártyával akarsz pénzt felvenni az ATM-ből! Szeméyle4sd ügyintézésnél nincs rá szükség.

A bankban csak a személyi igazolványt és a bankszámlád számát fogják kérni (rajta van a számlakivonatodon) és mindent elintézhetsz.

2014. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:))
2014. jan. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!