Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik az a bank...

Szerintetek melyik az a bank aki adna nekem kölcsönt?

Figyelt kérdés
személyi hitelt szeretnék felvenni de sajnos kézbe kapom a fizetésem ami havi 103.000 ft és 10hónapja van munkám határozatlan szerződéssel 3 gyermeket nevelűnk a férjemel és se adóstársat se lakás fedezetett nem tudok felmutatni szerintettek kapok hitelt?

2014. okt. 9. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt a bankoktól kéne megkérdezni.
2014. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendszeres banki átutalásod akkor a legtöbb bank nem ad kölcsönt. Főleg, hogy se adóstárs, se fedezet nincs.
2014. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1. nincs bejelentett jövedelmet, azaz a bank szemében 0 Ft-od van.


A bankok szemében te nem vagy hitelképes. De fordítva is gondolkodj el. Kevés fizetéssel, 3 gyerekkel a hátad mögött ki adna neked hitelt? Elmúltak az idők mikor minden jöttment kapott ész nélkül pénzt. személyi kölcsönnek legmagasabb a kamata, ha nem tudod fizetni, egy életre adósságcsapdába kerülsz és majd mutogathatsz a kormányra, hogy "hát "mér" engedte, bla, bla, bla".

2014. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen tudom csak nagyon nagy szükségem lenne rá lakást akkarok venni és lakáskölcsön nem adnak kűltelüretti tanyára ezért maradtam a személyi kölcsönnél van bejelentett 8 órás munkám de kézpénzbe kapom sajnos
2014. okt. 9. 17:06
 5/18 anonim ***** válasza:

Beszélj a főnököddel, hogy 4-5 hónapig utalja a fizetésedet a bankszámládra. Majd amikor az 5-dik havi fizetés is átment, akkor menj be a bankba, kérj kölcsönt. Akkor fognak adni, főleg ha viszel munkáltatói igazolást amin rajta lesz, hogy akkor már több mint 1 éve ott dolgozol.

Nem tudom mennyibe kerül a tanya, de azt jó ha tudod, hogy személyi kölcsön esetén nem biztos, hogy kapni fogsz nagy összeget. A fizetésed nem olyan sok, és van 3 nem keresőképes ember is akit el kell tartanod (a bank ezt is nézi)

2014. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sajnos már próbáltam de nemteszi rá még egyszer se ráadásul nincs időm várni hamar kell a kölcsön itt a tél
2014. okt. 9. 17:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor kérj rokonoktól, vagy egy jó baráttól. Mert egyik bank sem fog neked hitelt adni, mert papíron hitelképtelen vagy (nincs állandó látható rendszeres jövedelem utalásod.)

Biztos van aki adna..(én is adtam egy jó barátomnak 5 milliót kölcsönt)

Ha nem tudsz kölcsönt kérni senkitől, akkor tudomásul kell venned, hogy az a tanya nem lesz a tied..

2014. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nincs se családom se barátom ki tudna adni nekem még a főnököm se ad pefig ugyan ugy mint a banknak adtam volna kamatott is rá
2014. okt. 9. 17:52
 9/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a pénz bejelentett (munkáltatói igazolással igazolható!) jövedelem, akkor az elvileg nem gond, ha nem bankszámlára kapod a pénzt. Nyilván rossz pont egyébként, tehát estleg többletkamatot jelenthet.
2014. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az nem gond csak melyik az a bank amelyik ad így
2014. okt. 9. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!