Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megtakaritas vagy magannyugdij?

Megtakaritas vagy magannyugdij?

Figyelt kérdés
Hello! Mi most a legjobb megtakaritasi lehetoseg hosszu tavra, alacsony havi befizetessel? (5000ft) vagy jobb erre a magannyugdijpenztar? Ahhoz a penzhez is hozzaferek barmikor ha rakenyszerulok? 25 eves vagyok, szeretnek nyugdijra gyűjteni, de olyan feltetel mellett hogy akar ha szukseges 10 ev mulva is feltudjam mar venni a penzt.
2014. aug. 30. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe TBSZ-be pakolnám valami alapba és aztán 5 évente átgondolni, hogy mi legyen vele. Mondjuk az 5.000 az nem túl sok. kb 40 éved van még gyűjtögetni, utána meg 20 elverni. Ez azt jelenti, hogy havi 10.000-ed lesz belőle öreg korodra.
2014. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magánnyugdíjpénztár már nincs, talán az önkéntesre gondolsz? A leírtak alapján megtakarítás, én is ezt tettem, teszem már évek óta.
2014. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!