Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mobilszolgáltatóknál x éve...

Mobilszolgáltatóknál x éve van tartozásom (és még csak nem is az én hibám. ), mennyi év után évül el ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom az általános 5 év itt is érvényes-e? És ne jöjjön senki azzal hogy fizessem ki, levelet nem kaptam, összeget nem tudom, és amúgysem azért dolgozok.
2014. júl. 18. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért dolgozol, hogy kifizesd a tartozásaidat? Nos, akkor kérhetném, hogy költözz egy másik bolygóra? A társadalmon élősködő parazita vagy csak.


A tartozás egyébként elévül, ha 5 évig nem keresnek... Persze ha megváltozott az elérhetőséged, és ezt nem jelezted nekik, és emiatt nem kaptad meg a levelüket, akkor nyilván nem évül el...

2014. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vicces emberke vagy :-)
2014. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek lelombozni, de nem fog elévülni a tartozásod. A levél csak az egyik lehetőség.

Meg amúgy is... nem sok esélyed van egy gigacég ellen.

2014. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi az h nem is a te hibád?
2014. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én nevemen van de nem én hoztam össze, másnak kellett a telefon anno... Más tartozását nem vagyok hajlandó kifizetni, és nem kéne látatlanban és úgy hogy nem ismerte parazitázni köszönöm
2014. júl. 19. 07:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérek tőled kölcsön pénzt, de nem mondom meg neked, hogy igazából a haveromnak kellett... Te adsz nekem, én meg nem leszek hajlandó visszafizetni, mert nem is nekem kellett...


Szerinted ez így rendben van?


Téged nem ismeretlenül ítélnek itt meg. Az elmondásod alapján pontos képet lehet festeni a jellemedről.

2014. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor előbb utóbb adósság behajtó céghez kerül a követelés.

Én egy ilyen cégnél dolgozom, csupa kigyúrt kolléga "Adós fizess" "Tartozol,fizess" és egy feliratú pólóban az adós házához és munkahelyére elmennek és csak úgy ott vannak.

Ha nem öl meg a szégyen, másnap fizetni fogsz .

2014. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az én nevemen van"

Eddig releváns a történet, a többi az lári-fári.

Senkit nem érdekel, kinek kellett a telefon, odaadtad anyucinak, elhagytad, eladtad, vagy éppen fajtalankodtál vele. Én nem várnám meg, míg perre viszik a dolgot.

2014. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor majd ha nektek netán lesz ilyen szaladjatok lelkesen fizetni a semmiért súlyos tizenezreket. Részemről off és egyik választ sem köszönöm meg igazán. Itt is csak jó magyar módjára kioktatni tudjátok a népet.
2014. júl. 20. 06:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kioktatás, de fogd már fel, hogy a számla a TE neveden van, a tartozás a tiéd, hogy a telefonnal ki hol mit mennyiért csinált, az nem számít.

Ez a te felelősséged.

Kezdj el fizetni, mert ha perre viszi a szolgáltató a követelését, akkor nem súlyos tízezrek, hanem még súlyosabb százezrek lesznek rajtad bevasalva.

És igen, ilyen helyzetben olcsóbb fizetni, mint okoskodni.

2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!