Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szlovákiában élek és van 6000...

Szlovákiában élek és van 6000 euró tartozásom, ami persze nem hivatalos, de nem adom vissza sürgősen csúnya vége lehet. Kölcsönt szeretnék felvenni és nem tudom hol adnának és hol éri meg?

Figyelt kérdés
Pontosabban Dunaszerdahely mellett 20 éves vagyok, hivatalosan munkanélküli és nemrég csináltam pár baromságot ezért kell a pénz, hogy vissza adjam...

2014. máj. 30. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

majd 2milla. hát így jártál. mondanám, hogy az uzsorásnál kuncsorogj, de gondolom, hogy pont neki tartozol.


ha túléled, akkor kemény tanulópénz lesz.

2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha munkanélküli vagy, akkor sehol nem fogsz kapni ekkora hitelt, ők sem hülyék...
2014. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, uzsorásnak lógok... meg még pár embernek. 2500-3000 is talán elég lenne most, de annyit se tudok intézni bankba??
2014. máj. 30. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Mégis mire?

Te adnál pénzt olyannak akinek semmi jövedelme sincs?

2014. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából dolgozok, csak nem hivatalosan... pár napon belül nem viszem neki a pénzt nem vagyok benne biztos h nem csinál ki :(
2014. máj. 30. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:

és mennyi pénzt keresel havonta?


plusz, ha szabad megkérdeznem, mire kellett ennyi pénzt elkérned?

2014. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
350-et keresek csak, de max 1-2 hónap és lenne pénzem vissza adni, árulunk valamit ami addigra megvan, abból sok pénz lessz.. pontossan nem szeretném ide írni h mit és mennyi, ezt szerintem meg lehet érteni.. Hát hülyeségre ment el, de vissza csinálni nem lehet.
2014. máj. 30. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát illegálisan illegális cuccot árulsz úgy, hogy abból a pénzből vetettétek amit az uzsorástól szedtetek el.

Ajánl fel neki valami tárgyat ami értékes / vigyél zálogba valamit vagy ha élni akarsz menj be a rendőrségre, vallj be mindent és talán 1-2 év börtönnel megúszod... de túléled. Ja és a rendőröktől kérhetsz védelmet.

2014. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félre értettél barátom... Nem árulok és nem is árultam semmit, szerencsejátékba merültem bele régebben, elég csúnyán... Már bánom mind a kutya, de hát azt nem lehet vissza csinálni sajnos... Rég abba hagytam, de a gond megmaradt a nyakamon.
2014. máj. 30. 16:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt egyetlen illegális dolog ami volt az a uzsora..... De nem olyan családból származok aki rendőrökhöz fordulna. Én voltam a paraszt, h ilyet csináltam ő csak "segített" és még én keverjem szarba?? nem nem
2014. máj. 30. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!