Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem megy lejjebb a...

Miért nem megy lejjebb a törlesztőrészletünk?

Figyelt kérdés
A k&h nál vagyunk ügyfelek,felvettünk 14.000.000.M hitelt.Az elején fizettünk 70.000ft ot havonta.A válság óta 105.000 ftokat fizetünk,és azóta se ment le a hitelünk kevesebb törlesztőre.Mikor megy már le az elején fizetett összegre illetve ez a különbözet vonódik a hitelünkből vagy ez kidobott pénz?
2009. szept. 8. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Más banknál sem lesz ez másképp, csöbörből vödörbe fogsz kerülni, ha hitelközvetítőkkel kezdesz! Bankok között nincs nagy különbség, nekik viszont megéri az ügyfelet vándoroltatni, hiszen jutalékot kapnak utánad. Te viszont a kiváltásért többet fogsz fizetni a KH-nak, mint amennyit spórolsz majd az új banknál!
2009. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek!!!köszi a válaszodat!
2009. szept. 10. 20:54
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

Bár ha a KH vételi jogot is bejegyzett az ingatlanra, akkor bizony nem ártana átgondolni a hitelkiváltást, ugyanis ha egyszer majd problémáid lesznek a fizetéssel, pikk-pakk érvényesíthetik az opciójukat. Magyarul hamar elveszik az ingatlanodat. Már csak ezért is megérné váltani. De a közvetítőket akkor is hagyd ki!

2009. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a váltással realizálja az árfolyamveszteségét, ha marad, kockáztat ugyan, de stabilizálódott árfolyam esetén még "jól is járhat".

Viszont ha most kiváltja, akkor ezen az árfolyamon számolják el a hitelét.

2009. szept. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha minél több közvetítőt megkérdezel, és nem kötelezed el magad, te választod ki. Én is ezt fogom tenni hitelfelvételnél. Az nem baj, ha megkérdezed őket, kérj táblázatokat esetleg, hátha van. Azért több, mint 200 hitellehetőség sok ahhoz, hogy mindet tudd most hirtelen előkeresni, én is maximum 10 helyet és lehetőséget tudnék felsorolni most hirtelen. A közvetítők viszont többet is látnak, és ezért jó, ha felveszed ilyenekkel a kapcsolatot. Legalább lásd, mi a helyzet. Veszíteni nem tudsz rajta, maximum ha problémázik, otthagyod egyedül vitatkozni, és kisétálsz. :-)
2009. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
mocskos bankok
2010. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!