Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha meghalok, mi lesz a diákhit...

Ha meghalok, mi lesz a diákhitelemmel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:08
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Egyetértek! Ha cigány lennél eleve fel sem kellene venned egy diákhitelt, mert már csak azért is jár egy csomó plussz pont h. szar a szociális helyzeted + azért, mert cigány vagy. Sajnos egy ilyen kib*szott, k*urva országban élünk, nekünk magyaroknak semmi nem jár, csak a szánk! A mi szüleink nem kapnak egy regiment segélyt, örülnek ha nem halnak éhen, nem még hogy kifizessenek egy 1-2 millió forintos egyetemet. Ez a sz*ar helyzet!!!
2010. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
41%

Ami azt illeti először is arra hogy "téged ki kérdezett" annyit, hogy ha nem akarod, hogy reagáljanak arra, amit írsz, ne használj olyan oldalt, aminek a lényege, hogy egymás kérdéseire, válaszaira reagáljunk. Másodszor is zsidó vagyok, és képzeld semmiféle pluszpontot, se a diákhitel visszafizetésére nézve könnyítést nem kaptam.

Sajnos rákényszerültem, hogy felvegyem, mert nem mentem be a vizsgáimra, lévén a melldaganatos édasanyám és az utcán összeesett azóta pacemakeres nagypapám ápolása fontosabb volt. Teljes joggal áttettek fizetősre, lévén aki nem tanul, vagy hülye, az fizet. Persze ez ellen is kik rinyáltak? Éppen azok, akiket joggal érintett a kérdés. A kedves évfolyamtársaim, akik már 2-szer buktak és a szüleim és állam bácsi fizeti a tandíjukat, akik minden pénteken a saját hánysukban fentrengve buliznak tanulás helyett. Viszont nekem volt elég eszem, hogy olyan szakot válasszak, amit szeretek, és el lehet vele helyezkedni, és lesz értéke a diplomámnak. Nem fogok rinyálni, mint te kedves ingyenélő. Álmom, hogy külföldön tanuljak, elég sok helyen élnek rokonaim. Azonban valószínűleg hacsak nem ösztöndíjjal, esélyem sincs rá, hogy fizetni tudjam a kinti tandíjakat, amiket ha volna benned egy csepp kultúra a rasszizmusod mellett, vagy nyelvtudás, tudnád, hogy az itthoni tízszeresei, míg ha a belga nagynénémet veszem alapul, a kereset ehhez képest "csak" 3-szoros. Lehet, hogy nem havi 80-200-at keresnek, hanem 2-400-at, és tudnak félretenni, tellik plazma tv-re, autóra, de még amellett is húzós az az évi minimum 2 milla. Szép és jó, hogy a te kedves, aranyos jobbikos barátaid a 88 oldalas programjukban el szeretnék költeni a franciák (!) 5-6 éves GDP-jét, de érdekes mód, arra semmi sem utal benne, hogy honnan szerzitek rá a pénzt. Akkor most ki is az ingyenélő? Én, mert véletlenül rossz helyre születtem, de becsülettel visszafizetem majd rinyálás nélkül a hazámnak amit kaptam tőle, az évfolyamelső ösztöndíjas cigány osztálytársam, vagy a másik fajta cigó néni 8 gyerekkel aki ledobja a pereputtyot az önkormányzatnál, és otthagyja, amíg nem kap támogatást, vagy te kedves mtv székházdobáló, aki mindent szeretne ingyen megkapni a hazájától, de visszaadni a nagy elcsépelt, üres szavakon "hit, harc, blabla" kívül semmit?

Kérlek gondolkodj el ezen.

Nagyot lehet szívni a hitellel, ezt jól tudom, de ne másokat okolj, ha bután vetted fel, vagy balszerencsésen jártál.

Én is vért fogok izzadni a rezsi, étel, és egyéb megélhetési gondok mellett, de amit kapok, azt vissza is adom.

2010. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Jobbik egy nagy átbaszás, és minden politikus lop ki kisebbet ki nagyobbat.A Bűnöző lopó, csaló, cigányokat zsidókat vagy jó Isten megbünteti vagy újra be kéne röfenteni auswitz-ott vagy a cigányokat Indiába, a zsidókat Izraelbe. És megjelent az új faj a tetves Kína azt ordítozza "ocsó" na a kínai sz@rt meg Kínába. Elő fordul a magyar bűnöző de először a fejszét kéne kiszedni az országból és utána foglalkozhatunk a szálkákkal.
2010. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!