Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha meghalok, mi lesz a diákhit...

Ha meghalok, mi lesz a diákhitelemmel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem örökli senki a hiteled :) Akkor állam bácsi bebukta....

De inkább ne halj meg :)

2009. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jó, majd igyekszek :D ;)
2009. okt. 11. 17:35
 13/23 anonim válasza:
Végre én is értelmes választ kaptam a kérdésemre! Én meg fogom ölni magam, mert elegem van az egész k*rva zsidó országból! Az apeh a nyakamra jár, jönnek a telefonok...alig élünk, de nem lehetne kicsivel csökkenteni a hitel összegét...K*csögök!
2010. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó.... nem kell annyi hitelt felvenni, és akkor nem jár senki a nyakadra.


Ne haragudj, de miért is kéne csökkenteni a hiteledet?

Ez üzlet.

Amit felveszel, vissza is kell fizetned.

Az, hogy miből, nem a bank problémája...

2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
45%
Talán azért vettem fel a diákhitelt, mert szerettem volna végre egy normális szakmát, diplomát stb. Én legalább nem tartozom azokhoz, akik az utcán futtatják a kis p*csáikat. Mivel anyám 6 éve a sírjában nyugszik, apám nem velem él elég nehéz 22 évesen boldogulnom...de gondolom ezt a magadfajták nem fogják fel. Ennyi. LEZÁRTAM...
2010. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De már ne is haragudj, mire számítottál? Hogy majd nem kell visszafizetned?

A hitel az hitel, megkapod, aztán visszafizeted. Az, hogy miből, a Te gondod.

Akkor a lakáshitelesek ha nem tudják fizetni akkor engedjék el nekik, mert jajj szegények?

Senkit nem érdekel miből fizetik vissza a hitelt.


Mellesleg én is felvettem 3 félévben.

Vissza fogom fizetni. Akármiből.

De nem fogok sírni és pláne nem másokat okolni.

2010. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%
Téged ki a szar kérdezett? Mondtam, hogy fizesd ki helyettem? Leírtam a véleményem. Az, hogy te is felvetted, nagy ívben lesz*rom. Fizesd. Ha cigány lennék, tuti elengednék, ha meg zsidó, akkor nem kellett volna felvennem. De tényleg, miért is foglalkozom veled? Provokatőr, beteg ember vagy te, az tuti. :)
2010. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Te meg elmebeteg.

És az kit érdekel, hogy miből fizeted vissza? Te egyéni problémád.

De azt hiszem jobb is ha felakasztod magad... senkinek nem fog egy ilyen idióta hiányozni.

2010. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
0%
Provokatőőőőr! Nincs kivel személyesen kötekedned, idejössz és cseszteted a jónépet. Gratulálok. Hööö vicces vagy...Végre jókedvem lett :)
2010. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Te kezdted, a világot okolva, mert balf@sz voltál és felvettél olyan hitelt, amit képtelen vagy fizetni.


Lúzer.

2010. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!