Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal számlafeltöltés (top up)?

PayPal számlafeltöltés (top up)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most regisztráltam PayPal-ra és azt szeretném kérni, hogy valaki magyarázza el a számlás egyenlegfeltöltést, hogy érvényesítsem a felhasználóm. Nincs olyan bankkártyám amit használhatnék PayPal-hez ezért érdekelne, hogy hogyan is aktiválhatom pénzátutalással. Ha jól értem bemegyek például a postára és mondjuk átutalok 1000Ft-ot az oldal által megadott részre?

2012. nov. 10. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltöltéssel nem lehet hitelesíteni az accountot. Postai befizetéssel meg pláne nem. Az még akkor se alkalmas, ha már van egy ellenőrzött accountod. Mindenképpen kell hozzá kártya, mert a hitelesítő kódot a bankkártyás próba terhelés közlemény rovatában helyezik el. Manapság már csak annak nincs erre alkalmas kártyája, aki kifejezetten nem akarja. Minden áldott bank kínál webkártyát, van amelyik külön költség nélkül. Tehát vagy csináltatsz virtuális kártyát, vagy Paypal nélkül maradsz. Mondom, csak annak nincs, aki nem akarja. Annyira egyszerűen hozzáférhető manapság az egész.
2012. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A CIB Banknál nyiss egy CIBEZZ-számlát, ennek csak 50 Ft/hónap a számlafenntartási költsége és díjmentesen kapsz hozzá bankkártyát meg internet-bankkártyát is...


Kérj hozzá "Internetbank biztonsági SMS" szolgáltatást (ez díjmentes, értesítenek SMS-ben minden NetBank mozgásról)...


Bankszámla és bankkártya nélkül nem tudod használni a PayPal accountodat!!!...


Ha van bankszámlád (és hozzá bankkártyád) akkor nem kell vacakolnod a PayPal feltöltéssel sem, mert akkor egyenesen a bankszámládról vehetsz le annyi pénzt, amennyit költeni akarsz valahol.

2012. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A PayPal-hez nem szükséges bankkártya, de kell egy legalább bankszámla, közüzemi számla, amiről lehet pénzt utalni, Netbankos felületről például. Ahol a számlatulajdonos neve (Gipsz Jakab) azonos a PayPal-fiók nevével, ezt külön kiemelném. Csak a PayPal fiókban fordítva legyen (Jakab Gipsz).


A TopUp menüpontnál erre előre figyelmeztet, hogy a név azonos legyen, ott kapod az egyedi ID-számot is, azt kell feltüntetni az átutalás "Közlemény" mezőjében.


Nekem egy napon belül átment a pénz. Bónuszként utána azt vettem észre, hogy a PayPal a Netbankos adataimat automatikusan felvette célszámlának, így azzal már nem is kellett külön foglalkozni, a pontos címzés is ezáltal garantált.


Vagyis, amikor visszafelé akarnék küldeni pénzt a PayPal-ről a Netbankba, már eleve ott szerepel a célszámla, csak be kell írni az összeget.


Van egyébként kártyám is, egy másik banknál, de azt nem vonnám be ilyen Internetes játékokba, nekem is jobban megfelel a feltöltés.

2013. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!