Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Paypal nem fogadja el a...

A Paypal nem fogadja el a bankkártyámat, mi lehet a baj? "Card Number: You have entered an invalid or partial credit or debit card number. Please check your entry and try again. "

Figyelt kérdés

Dombornyomott OTP Mastercard kártya. Öcsém kártyáját is megpróbáltuk, az se jó. A kártya a Paypal számla tulajdonos nevén van, uh ez se lehet a baj.

Tudnátok segíteni?



2012. nov. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom beírtatok minden adatot: kártyaszám, lejárati idő (itt figyeljetek, hogy jó sorrendben legyen megadva az év és a hónap), CVC2 kód...

Esetleg az lehet a baj, hogy még nincs aktiválva a bankkártya.

2012. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Esetleg az lehet a baj, hogy a kártyaszámot rossz formátumban írtátok be. Egyben kell beírni, kötőjelek, szóközök és mindenféle más írásjel nélkül. És lejárati időnél a mm: hónap és a yy: az év.
2012. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindent jól írtunk be, próbáltuk kötőjellel, kötőjel nélkül is, de még így sem fogadja el. :(

A azóban forgó bankkkártyát már évek óta használjuk, alig egy hete, hogy netes vásárlást is csináltunk már vele.

2012. nov. 9. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor nem tudom. Ha sürgős, tudtok banki átutalással is pénzt tenni a paypalra, de az beletelik 1-2 napba.
2012. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy régebben már hozzárendeltem a kártyát egy másik fiókhoz ( kb 1 éve ). Sikerült belépnem a régi fiókomba úgyhogy gondolom ez volt a gond. Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!