Monanke kérdése:

Oda a pénzem, paypal?

Figyelt kérdés
Paypallal kapcsolatban érdekelne tapasztalat.Tegnap otp keresztül átutaltam a paypal számlaszámára egy nagyobb összeget,a közlemény rovatba viszont nem írtam bele azt a hosszú betűkből és számokból álló azonosítót.Létezik hogy a nevem alapján be tudnak azonosítani és mégis rákerül az összeg a számlámra?
2012. nov. 6. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

"Létezik hogy a nevem alapján be tudnak azonosítani és mégis rákerül az összeg a számlámra?"


Szinte biztosan nem. Ugyanis ha Kiss István utal, akkor az 1000 közül melyiknek a számlájára menyjen a pénz? Annak viszont jó esélye van, hogy a pénzt - miután nem tudják kié - visszautalják. De ez időt vesz igénybe.

2012. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt mert egyedi nevem,az országban engem hívnak egyedül így.Ezért reménykedem,de te ezt nem tudhattad,elfelejtettem írni.És valóban lehetséges hogy visszautalják a pénzem?
2012. nov. 6. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a bank levonhat némi büntit a meghiúsult tranzakció miatt.
2012. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nem a paypal ügyfélszolgálat. írjál nekik egy e-mailt amiben leírod a szitut, ők tudnak segíteni, nem mi...a pénzed nem lett oda, ha intézkedsz, de maguktól nem fogják tudni megoldani ők se
2012. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
neved alapján nem azonosíthat, még akkor sem, ha Péqwejfrqew Blkoqwháqőwpf-nak hívnak. Ezt nem szabad nekik. A pénzed most a "senki földjén" csücsül, ezer más azonosíthatatlan tranzakcióval együtt várja, hogy visszautalják a számládra. Számolj pár ezer Ft bankköltséggel, mert a Paypal számlájáról a visszautalás költségét és rádterhelik. Esetleg hívd fel őket, mondd be az indító számlaszámot, az átutalás adatait illetve az eredeti kódot. Próba szerencse.
2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy olyan mint paypal ügyfélszolgálat nem létezik,hiába kerestem.

És azért írok ide kedves válaszoló,mert hátha valaki más is járt már így,de neked egyáltalán nem kötelességed válaszolni. Ezt a kérdést azoknak tettem fel aki már járt hasonló cipőben.

A többi válaszolónak köszönöm a segítséget

2012. nov. 6. 13:46
 7/7 TOMAtm válasza:
most a pénzed utalás alatt van,mivel a paypalod nem tudja fogadni mert nem jól töltötted ki a dolgokat,bemész a bankodba,ott kitöltessz egy zsompor papírt és 31 nap múlva vissszakapod a pénzed,mivel az át nem vett utalást visszaküldik a bankhoz.
2012. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!