Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnám paypal-ról kivenni...

Hogy tudnám paypal-ról kivenni a pénzem?

Figyelt kérdés
paypal számlámra, mastero kártyámról felutaltam pénzt, (300e Ft)amit nem tudtam elkölteni, amit nem tudtam elkölteni, mert limitelve van, mint nagyon sok minden más is. Ki akartam venni, a pénzt de ez is limitelve van, amit csak ugy lehet eltüntetni, hogy ellenőrzött (verified) felhasználó vagy, ami ugy lehetsz hogy egy visa vagy mastercard vagy american express kártyát hozzá csatolsz a fiokodhoz. Nekem egyik sincs. Valaki tudna valami alternativ megoldást hogy kivegyem a pénzem egybe vagy kell csináltatnom egy fent említett kártyák közül egyet?
2011. márc. 12. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
saját bankszámládra átutaltathatod a pénzt, nem kell hozzá kártya. asszem magyar formátumban kell megadni a számlaszámot, mert a Paypalnak van számlája egy magyar banknál. de ha IBANt kér, azt is meg tudod adni. withdraw money menüt válaszd, ha van olyan vagy hasonló az accountodban.
2011. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem mondani, hogy ebben a fórumban tuti segitséget kapsz:


[link]

2011. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod kivenni a pénzed, ha

- valamelyik banknál bankszámlát nyittatsz magadnak

- igényelsz hozzá bankkártyát

- beregisztrálod a bankszámládat és a bankkártyádat a PayPal fiókodba

- kiutalod a beregisztrált bankszámládra a pénzt


CSAK ÍGY MEGY!!!


Bankkártyád csak úgy lehet, ha van hozzá bankszámlád is!!!


A bankszámla+bankkártya azért is jó, mert akkor nem a PayPal fiókodban tartod a pénzed, ha vásárolsz valamit, akkor a PayPal közvetlenül levonja a bankszámládról.

2011. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van bankszámlám, és bankkártyám, is, maestro...ami nem dombornyomott, felutalni feltudtam a pénzt, de össze kapcsolni a paypal-lal nem, igy havi 21,000Ft-os limittel tudom kivenni a pénzem csak. Muszály csináltatnom egy mastercardot is?
2011. márc. 13. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ajánlottam az indexes fórumot. Akik ott tanácsot adnak, maximálisan felkészültek a témában. Én hozzájuk fordulnék a helyedben.
2011. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hintalow ***** válasza:

Az a baj, hogy megemeltetni a limitet csak kártya hozzáadásával tudod.

(amúgy szerintem is index fórum, van ott pár profi, de szerintem nem lesz más lehetőséged)

2011. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!