Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék hitelt felvenni...

Szőrös Kacsa kérdése:

Honnan tudnék hitelt felvenni így?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükségem volna 800e Ft-ra. A bank nem áll szóba velem, mert BAR listán vagyok és ötletem sincs. Igaz munkám van és nem keresek rosszúl, de sajnos jelenleg annyi fizetni valóm van, hogy gyakorlatilag nem jövök ki hó végéig.


Rohadtul el vagyok keseredve már! Már egyre többször megfordúlt a fejemben, hogy tisztességtelen úton fogok pénzt szerezni.


2012. okt. 1. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hitelt miből törlesztenéd, ha megélni se tudsz? A jelenlegi költéseidet kell ésszerűsíteni. Sokkal egyszerűbb, mint egy újabb fizetnivalót a nyakadba venni.
2012. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

BAR listás nem kap hitelt - nem véletlen.


És hiába kapnál, most mondod, hogy már így sem jössz ki egy hónapban, ha még egy törlesztést kéne fizetni akkor mi lenne?!

2012. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha kapnék, akkor nem kéne már fizetnem azt a havi horror összeget, hanem csak a hitel törlesztőjét, ami minden szempontból kevesebb lenne.
2012. okt. 6. 01:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!