Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jó napot kívánok! Személyi...

Jó napot kívánok! Személyi kölcsönt, hitelt vagy kölcsönt szeretnék felvenni és érdeklődni szeretném hogyan tehetném meg hisz még nem dolgoztam és gyesen vagyok, de szükségem lenne a pénzre. Hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsön esetleg hitel vagy kölcsön.!
2012. szept. 17. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Renáta!

Mivel a "családi kapcsolatok" topikban tette fel kérdését, ajánlom, kérjen kölcsön valamelyik családtagjától.

2012. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bankban kellene érdeklődni, de sok esélyt nem látok rá, hogy adnak. Fedezet (pl. lakás) és kezes mindenképp kell.
2012. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Munkaviszony nélkül egyik bank sem ad pénzt.
2012. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van fedezet (lakás, üdülő stb.) ha nincs akkora havi fix jövedelem, aminek a nettója 3x több, mint a hitel havi törlesztendő részlete.


És még mindezek mellé "adóstársat" kér, aki aláírásával vállalja, hogy ha az adós nem fizet, ő folytatja a törlesztőrészletek fizetését.

2012. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális bank nem fog hitelezni neked. Esetleg az olyanok, mint a Provident, de szerintem azok sem kockáztatnak.

Sosem dolgoztál, de gyes-en vagy? Jó párosítás!

2012. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyesre nem adnak hitelt.
2012. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!