Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismertek olyan pénzt adó...

Ismertek olyan pénzt adó céget mint a provident?

Figyelt kérdés
Pénzhez szeretnék jutni,providentnél van már hitelem. az össz jövedelmem a gyes, 18 hós kislány anyukája. írjatok minden megoldás érdekel

2012. júl. 16. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hitelre hitelt nem szabad felvenni mivel sohasem fogtok kijutni a hitelekből . Ha nem tudjátok fizetni akkor szerintem egy megbízható rokontól kérne kérned és részletekben fizetnéd vissza neki . Azzal mindenféle képen jobban járnátok mint egy újabb hitellel .
2012. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ilyen rokonunk
2012. júl. 16. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

"Azzal mindenféle képen jobban járnátok mint egy újabb hitellel."


Szeretném látni azokat a mindenféle képeket...

Mindenféleképpen.

2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
milyen képeket???
2012. júl. 16. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Azt írta az első, hogy "mindenféle képen".
2012. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 órában lehet dolgozni gyes mellett, az is van olyan jó, mint mindenféle uzsorás, amelyik majd életed végéig zaklat meg bántalmaz...
2012. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Ki beszélt itt uzsorásról ? Én azt mondtam hogy ha tud kérjen az egyik családtagjától akiben meg lehet bízni .

Ennyire szerintem nem félreérthető . Nekem is van olyan rokonom aki nem tudja fizetni a hitelét és én adtam neki kölcsön és nem kérek többet vissza és nem is zaklatom . Majd vissza adja ha tudja . Ilyenre gondoltam nem uzsorásra .

Miért lenne jobb a banktól ? Mert mondjuk nem viszi el a házát , nem kér 3x-os kamatot és stb . Úgyhogy jobb mintha banktól venné fel a kölcsönt ,nem ?

2012. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös azt csak félre írtam . Úgy csinálsz mintha te nem írtál volna valaha is rosszul valamit .
2012. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a provident is az uzsorás kategóriába tartozik... azok is irreálisan magas kamatot kérnek, és házhoz jönnek hetente a pénzért.


Normális bank meg úgyse áll szóba a kérdezővel. A gyes nem jövedelem, hanem segély, elvileg nem is letiltható, ráadásul van már hitele is máshol.


De ha adnának is, ez a legjobb mód a hajléktalan csövessé váláshoz a Bosnyák téren, hitelre hitelt felvenni.


Aztán majd élete végéig tiltják a fizetése felét, még ha talál is valahol munkát!

Inkább a meglevőt kéne kifizetni, mert majd azért is kopogni fognak.


Rokona meg nincs, mint írta.

2012. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek, de sajnos nincs ilyen ismerösöm, semmi luxusunk nincs, de nem bírok így megélni. a kicsit bölcsibe csak akkor veszik itt helybe fel ha szobatiszta, addig nem bírom kire hagyni se
2012. júl. 17. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!