Provident kölcsön?

Figyelt kérdés

Providentet szeretnék felvenni.

Már szóltam nekik,most várom hoyg kijöjjenek.

Hogyan működik a folyamat?

Ketten vettek már fel a családból és nem fizették csak egy darabig.

Így is megkapom?A munkáltatóimon 140 ezer nettó jövedelem van



2012. júl. 13. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen megkapod,de ha nem muszáj ne tedd!!!!
2012. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gomzoli ***** válasza:
27%
Jól meggondoltad, hogy kikkel akarsz adós viszonyba kerülni? Nem kerülte el a figyelmedet a reklámokban is szereplő 200% feletti Teljes Hiteldíj Mutató (THM)? Azt sejted, hogy több, mint kétszeresét fogják a futamidő lejártáig követelni a felvett összegnek? Rabló banda, az uzsorást 100 éve agyonverték volna, ha ilyen feltételekkel kölcsönöz.
2012. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Muszáj

És miből gondolod hogy megkapom?

Mert a nő már magyarázta a telefonban hogy kicsi az esélyem stb....

2012. júl. 13. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Neked is elment az eszed? Akkor vedd fel és örökre a rabjuk leszel! Mert ugye visszafizetni nem tudod?
2012. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ válasza:
68%
A provident olyan mint az uzsora, ha van egy mód, akkor találj más megoldást, én ezt tudom neked javasolni, egyébként megkapnád szerintem.
2012. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Bírok ilyen szerencsétleneket,ha most nincs pénzed később h tervezed visszafizetni a duplájára nőtt összeget?Inkább spórolnál....

Aztán sajnálja az ember azokat akik utcára kerülnek a hiteleik miatt.Pfff

2012. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Én azt nem értem hogy ilyen kis összeg mire kellhet ennyire hirtelen, ráadásul a teljes hiteldíj mutató 2-300 % körül mozog ami igencsak húzós...
2012. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hagyjátok már abba ezt a providentszidást - meg a kamu 200 %-os thm-et 45 %-os a thm, nem szarabb, mint bármelyik áruhitel... [link]


kérdező, bankszámláról törlessz, ne kérd az otthoni szolgáltatás, az jó sok pluszpénz


amúgy meg mielőtt feleszed a hitelt, gondold át, van-e más lehetőséged

2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gomzoli ***** válasza:
64%

Ne felejts el számolni, te kedves utolsó, miután így lepontoztál minket. Ha a piros kezecskét megtaláltad, akkor valószínűsíthetné az ember, hogy a képességeid megvolnának arra, hogy a saját kis táblázatodra is vessél pár pillantást, és megláss olyan dolgokat, amik túlmutatnak azon, hogy milyen a szövegháttér színe.

35- ill. 50 hetes futamidejű ajánlatokat mutogatsz, amik kevesebb, mint egy év leforgása alatt drágulnak azzal a 45% körüli kamattal. Aztán majd keress ki egy nagyobb összegű (nem 30 ezer Ft-os...), pl. 48 hónapos futamidejű kölcsönajánlatot, aztán számolgass, és ha sikerül odáig eljutnod, rájössz mit jelent a 200% feletti THM.

Aztán folytathatod mások lepontozását.

2012. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a vicc az, hogy senkit nem pontoztam le ;)
2012. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!