Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Provident az bank, vagy...

Zolika aki szeretne. kérdése:

A Provident az bank, vagy pénzügyi szolgáltató?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénzügyi Szolgáltató,de úgy működik,mint egy Bank.
2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mint egy bank?hmm...tehát ha én úgy nézek ki mint egy rendőr,de nem vagyok az,attól még nem bírságolhatók ugye?
2012. máj. 8. 20:18
 3/7 anonim válasza:
ez tetszik :D Valami turpisságot érzek ebben a megállapításban :D
2012. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

turpisság? A Provident részéről.

na most egy banknál vannak opciók: számla vezetés,betétek,hitel folyósítás stb.Igaz?

tehát bele tartózik a "mint egy bank működünkbe is"? Jól értelmezem?

2012. máj. 9. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint egy bank, de csak kölcsön ad, """THM maximális mértéke alapkamat + 39 %, a Provident csökkentette a kölcsön után fizetendő költségek mértékét."""
2012. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem is ad 250 ezer forintot, ha 200 ezres fizetést igazolsz akkor sem.

Nekem nem adott csak 70 ezret a 178 ezer forintos fizetésemre, és mig azt vissza nem fizettem, egy fityinget sem adott!!! Milyen sz.ar cég ez a provident, vagy itt minden ügynök csal???

A barátnőmnek minimálbérre rögtön kiadtza a 180 ezres kölcsönt! Mikor betelefonáltam nekik, hogy hogy van ez, akkor lecsesztek, hogy őket nem érdekli az ismerősöm, ennyit adnak punk-tum! Na szépen vagyunk

Csalók ezek is mint a bankok. Egyébként ők pénzügyi szolgáltatók, és nem bank. Hiába pattognak! Még behajtó cégnek sem adhatják az adóságot el, örülnek aha visszafizeted. Van aki 100 forintjával fizeti, nem tud vele mit csinálni!!!

2012. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez így van!Köszönöm hogy helyettem is válaszoltál:),erre akartam kilyukadni.

Na most ha van tartózásod,esetleg hátralékod és pengeted 1 Ft-tal esetleg picit többel,már mutatsz fizetési hajlandóságot.tehát fizeted,nem akarsz elszaladni az adósságod elől ,ezt veszi figyelembe a jog!Nem arról van itten szó hogy nem akarod,:)egyszerűen ennyit tudsz ,oszt csá.Ja hát ha nem is fizetnél mint a katona ,akkor sem tud mit tenni a provident,max fenyegetni.:) de azt sokan eltűrik némi anyagi támogatásért:). ezért tettem fel ezt a kérdést : a provident pénzügyi szolgáltató vagy bank? A kölcsön kihelyezés nem egyforma,lehetne azt is mondani hogy pofára megy.Kinek mi. Nekem is volt Providentem számtalanszor,kisebb nagyobb kölcsönök.Össze haverkodtam az ügynökükkel és a végén már én adtam a figurának kölcsön,de hozzá teszem nem volt akadály soha ha lé kellet. Én szóltam,kérdezte mennyi kell!? mondtam 200 ezer ,félóra és ott volt a lé az asztalon. Engem sokszor kihúzott a szarból és mint gyakorlott kölcsön kérő,meg ismertem minden turpisságukat.:).

2012. máj. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!