Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitelt visszafizethe...

Provident hitelt visszafizethetem így?

Figyelt kérdés

Ma jön hozzám egy Providentes néni.Váratlan kiadásaim adódtak,ezért megcsúsztam.

Egy 30 000-es kölcsönt szeretnék felvenni és,mivel minél hamarabb kell a pénz,ezért kénytelen vagyok "igénybe" venni az otthoni szolgáltatásukat.Így mondtak nekem valami 55 000 visszafizetendő összeget,amit én természetesen nem akarok kifizetni.

Hallottam arról,hogy 30 napon belül kamatmentesen,egyösszegben visszafizethetem a kölcsönt,bár ezt nem hangoztatják,de nem is akarom megkérdezni az ügyintézőtől,nehogy elvegyem a kedvét a kölcsönzéstől.

Arra vagyok kíváncsi,hogy ezzel a 30 napon belüli lehetőséggel élve ki kell-e fizetnem az otthoni szolgáltatás díját.Mert a kölcsön összeg menne egyben,de az otthonival együtt már keményebb dió.Én úgy gondolom,hogy nem kell,mert nem is lesz miért hozzám járkálnia,de ezt csak én gondolom így.Hogy van ez?

Köszönöm!


2012. ápr. 30. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Már most is jön hozzád. Ha van is ilyen lehetőség 30 napon belül, akkor is rádverik a kiszállást, az ügyintézést, az adatkezelést...szerintem legalább 55-öt
2012. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na!Jól gondoltam.Nem kell kifizetni.A 30 000-es kölcsönre 33 000-et kell visszafizetni.Ez tartalmaz egy egyszeri kiszállási díjat és nincs tovább.Még az a különbség,hogy nem 30,hanem 14 napom van rá.De rendesen valami 61 000-et kéne kicsengetni,amit hülye lennék kifizetni.
2012. máj. 1. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
14 napra felvenni 30ezret...nehogy már nincs egy haver aki kölcsönadja 2 hétre
2012. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De van,csak most mindenki szarban van.Így is én vagyok a legjobb passzban,meg rokonokat sem akartam lehúzni,mert ne nélkülözzön senki a saját dolgaim miatt.

Ez így teljesen jó.Kaptam 30-at és ezt visszaadom.Kivettem a költségvetésből pár dolgot,amit tudok nélkülözni,így ki is jöttem a csávából.Ennyi.

2012. máj. 1. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!