Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem bank. Mennyire kell...

Cetelem bank. Mennyire kell ezt komolyan venni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Állandóan hívogatnak. Nem tudom nekik felvenni a telefont mert dolgozom. Ma is hívtak persze nem vettem fel mert a telefon a szekrényben van lenémítva. Elegem van már ebből. Ez az sms jött: "Amennyiben nem jelentkezik véglegesítem a döntésemet, ügyét felmondás előkészítésre továbbítom". Hozzáteszem, h pár napja jött levél két havi törlesztőrészletről (mert csak annyi van elmaradva), h fizessem be és ennyi szó nem volt arról h felbontják a szerződést h nem fizetek.Erre ma a nő jött ezzel az smssel. Áruhitel egyébként amiről szó van. Sajna még nem régi a hitel és csak 1 részlet lett eddig befizetve 2 hónappal ezelőtt. Most tényleg felbonthatja a szerződést és egy összegben kell fizetnem mert két havival el vagyok maradva? A nő aki megállás nélkül hívogat úgy mutatkozik be h az adókezelési osztálytól van, de az smst meg a Cetelem számáról küldni. Valami Mándi Ildikó. Szerintetek tényleg megteszik?

2012. júl. 12. 11:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Értem. Örülök. Akkor már nem megy a napi hívogatás? Meg a munkahelyi megkeresés?


Ez azért érdekes... Neki 4 havi részlet kell, de elég a három. Próbálnak jól behúzni, hogy fizess csak minél többet. amikor nem is kellene mert nem mondják fel a szerződésed

2012. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
ilyenkor ha egyet befizet az ember is elhallgatnak, mert fizettél valamit...
2012. júl. 25. 08:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!