Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem bank. Mennyire kell...

Cetelem bank. Mennyire kell ezt komolyan venni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Állandóan hívogatnak. Nem tudom nekik felvenni a telefont mert dolgozom. Ma is hívtak persze nem vettem fel mert a telefon a szekrényben van lenémítva. Elegem van már ebből. Ez az sms jött: "Amennyiben nem jelentkezik véglegesítem a döntésemet, ügyét felmondás előkészítésre továbbítom". Hozzáteszem, h pár napja jött levél két havi törlesztőrészletről (mert csak annyi van elmaradva), h fizessem be és ennyi szó nem volt arról h felbontják a szerződést h nem fizetek.Erre ma a nő jött ezzel az smssel. Áruhitel egyébként amiről szó van. Sajna még nem régi a hitel és csak 1 részlet lett eddig befizetve 2 hónappal ezelőtt. Most tényleg felbonthatja a szerződést és egy összegben kell fizetnem mert két havival el vagyok maradva? A nő aki megállás nélkül hívogat úgy mutatkozik be h az adókezelési osztálytól van, de az smst meg a Cetelem számáról küldni. Valami Mándi Ildikó. Szerintetek tényleg megteszik?

2012. júl. 12. 11:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ja még egy! Hol olvastad ezt, hogy a 4. szint tilt a fizetésből? Adj már itt válaszban vagy privátban egy linket, hadd olvassam el!
2012. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Húú nem tudom hol olvastam...beírtam googlebe amit javasoltál és valahova olyan oldalra jutottam ahol ezt az egyik hozzászóló írta szóval nem biztos h így van. Bocs ha nem egyértelműen írtam! Amikor telefonon beszélek a nővel akkor próbál segíteni, de amikor épp nem tudom felvenni mert dolgozom és a szekrényemben van a telefon akkor mindig fenyegetőző smst írt mint amit fent is írtam. Írtam arra a számra smst de nem válaszolt azóta sem és nem is hívott...be vagyok parázva mi lesz, mert már nem hívogat. várom mindennap h hív de nem. részmunkaidőben melozom jelenleg 39ezer a fizum ami a rezsinek egy részére volt h volt elég a többi, kaját és az albit a párom fizeti (ő se túl jó keres). Épp hogy marad pénzünk a hónapra. És hát nem a hitelt vettem előre hanem azt h legyen hol lakni, meg legyen víz, áram,gáz, meg együnk...szóval próbálunk kérni, de hát mindenki azzal jön h nincs, amit meg is értek, én sem szívesen adok kölcsön, és nekem őszintén szólva égő is ez nagyon h kérni kell, mert eddig ilyen gondunk nem volt...remélem nem küldi ki egyben a összeget és betudom időben fizetni.
2012. júl. 16. 21:11
 23/32 anonim ***** válasza:

hívd vissza Te, hogy hogy áll az ügyed!


Ne legyél rest, akármilyen gáz, próbálj magadnak intézni valami kedvezményt!

hívd a központi számot, rajta van a neten. Vagy keress rá google-ban. Amúgy én az itteni keresőre utaltam, vannak cifra dolgok rendesen! :/


Sztem holnap ahogy a munkád engedi, hívd fel! Amiket küld sms-eket, abban elvileg az adóskezelési osztály száma is benne van. onnan majd kapcsolnak.


ne hagyd hogy behajtásra tegyenek!

2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Így lesz! köszi :)
2012. júl. 16. 21:49
 25/32 anonim ***** válasza:

miután egy számítógépes programon keresztül küldik ki az sms-t és nem telefonról, a válaszodat nem is kapják meg. Nem véletlenül van az sms-ben, hogy hívd fel őket és nem az, hogy küldj válasz sms-t. Szóval marad a telefon és a mielőbbi fizetés. Egyébként a 4-es szint után kerül át a behajtásra, ott már nem cicóznak, fizut tiltanak. Az első 4 szint csak a kommunikációban tér el.

a volt Cetelemes

2012. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
akkor is fizut tiltanak, ha 4 órában dolgozom és csak 39ezer keresek? akkor elveszik az egészet vagy hogy? és a fizuból csak azt a két részletet vonják le? mert csak kettővel vagyok elmaradva. vagy addigra szerződést bont és úgy tiltják a fizut? remélem erre nem kerül sor...egyébként egy másik nő vette fel a telefon és azt mondta most nem tudja adni akit keresek, és majd visszahív...hát már mindjárt 5 óra szóval úgy látom ebből nem lesz semmi.
2012. júl. 17. 16:46
 27/32 anonim ***** válasza:

igen, tiltanak abból is és akkor már az egészre tiltanak, mert a szerződésed felmondják, részletekben fizetni most van lehetőséged

az pedig ,hogy más vette fel, teljesen normális, másik szobában csörög a telefon, mint ahol a kimenőket indítják, holnap fel fog hívni az ügyintéződ, ma már ezek szerint nem fért bele a munkaidejébe.

2012. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
tudtam vele beszélni én hívtam, 30 ezret kell hétfőig kifizetnem...jó sok, nem tudom h fogjuk megoldani... most normális és segítőkész volt.
2012. júl. 17. 18:00
 29/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a helyzet? sikerült fizetni? Tart még a zaklatás telefonon, sms-ben?

2012. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát beszéltem vele, és azt mondta h már neki így 4 havi részlet kellene...mondtam h a héten befizetem, legalább is megpróbálom. Végül csak az összeg felét az az 2 havi részletet tudtam befizetni. És azt beszéltük meg h a héten még 1-et megpróbálok. Szóval kedves volt, mert látja h fizetési hajlandóságot mutatok. Úgy hogy most valamennyire nyugi van.
2012. júl. 24. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!