Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem bank. Mennyire kell...

Cetelem bank. Mennyire kell ezt komolyan venni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Állandóan hívogatnak. Nem tudom nekik felvenni a telefont mert dolgozom. Ma is hívtak persze nem vettem fel mert a telefon a szekrényben van lenémítva. Elegem van már ebből. Ez az sms jött: "Amennyiben nem jelentkezik véglegesítem a döntésemet, ügyét felmondás előkészítésre továbbítom". Hozzáteszem, h pár napja jött levél két havi törlesztőrészletről (mert csak annyi van elmaradva), h fizessem be és ennyi szó nem volt arról h felbontják a szerződést h nem fizetek.Erre ma a nő jött ezzel az smssel. Áruhitel egyébként amiről szó van. Sajna még nem régi a hitel és csak 1 részlet lett eddig befizetve 2 hónappal ezelőtt. Most tényleg felbonthatja a szerződést és egy összegben kell fizetnem mert két havival el vagyok maradva? A nő aki megállás nélkül hívogat úgy mutatkozik be h az adókezelési osztálytól van, de az smst meg a Cetelem számáról küldni. Valami Mándi Ildikó. Szerintetek tényleg megteszik?

2012. júl. 12. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Megteszik. Ezek már csak ilyenek.

Adj be egyet és elhallgatnak.

2012. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
igen az a tervem, hogy az egyik részletet befizetem és akkor mindig egy darabig békén hagynak. Csak ilyen még nem volt h nem akkor most ő szerződést bont stb. stb. Remélem csak fenyegetnek. megpróbálom minél hamarabb az egyiket befizetni.
2012. júl. 12. 12:01
 3/32 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol egyre rövidítik azt az időt, amíg lehet büntetlenül késni. Kell a pénz mindenkinek:))
2012. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam náluk az adósságkezelésen. Elég rosszul áll a szénád, azt nézik, hogy mikor vetted fel a hitelt és mennyiszer volt eddig probléma a fizetéssel. Vedd komolyan. Jelenleg az látszik, hogy 1 részletet befizettél, de 2 hónapja semmi pénz nem érkezett be, tehát már a kezdetekkor nem vagy megbízható ügyfél számukra. Ha nem fizetsz, igenis felmondják a hitelszerződésed hamarosan. Azt ajánlom, hogy ne csak befizesd a csekket, hanem faxold is el hozzájuk, mert a csekk befizetésének lekönyvelése akár 1 hetet is igénybe vehet, a faxot meg a megérkezéstől számított max. 2 órán belül lekönyvelik.
2012. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
igen, mindig elküldöm. már volt egy hitelem és az ki lett fizetve. mondta is a nő h igen tudja h az előző hitel szépen ki lett fizetve. és azt is h fizetési hajlandóságot mutatok. csak most nem úgy jöttek össze a dolgok, de fizetek. szóval tudják h mindenképpen fogok mert egy hitelt már kifizettem. sőt hitelkártyám is van abból már nem sok van és ki is van fizetve. még mondta is a telefonba h azzal rendbe minden mert az utolsó havi is be lett fizetve.
2012. júl. 12. 12:29
 6/32 anonim ***** válasza:

alap, hogy visszahívod, ha keres

és igen felmondhatja + még khr listára is rak


nem mellesleg minek vettél fel hitelt, ha csak egyetlen részletet tudtál befizetni????

2012. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
azért mert volt munkám akkor, és hát igen nagyon kellett a mosógép mert elromlott. tudod én vagyok milliomos és hitelre veszek ilyesmit. Volt már áruhitelem és szépen ki lett fizetve. Sajnos megszűnt a munkahelyem, azóta is keresgélek, jelenleg részmunka időben dolgozom és sajna ezt még most nem tudtam kifizetni. Egyébként meg hitelt csak úgy nem adnak ha az embernek nincs munkahelye és úgy látják h nem tudná fizetni. Akkor volt munkám és mivel már egy hitelt kifizettem egyből megadták ezt is...sajnos most ez van, de mindenképpen fizetek. Most értem még haza munkából és már nem tudok beszélni vele. Majd holnap felhívom h adjon még haladékot. Ez van sajnos. Nem könnyű világban élünk...
2012. júl. 12. 21:34
 8/32 A kérdező kommentje:
egyébként nem nem is értem hogy kérdezhetsz ilyet h minek vettem fel ha nem tudtam még csak egyet befizetni? mutass egy olyan embert akiknek 1000%os a munkahelye és tuti nem küldik el létszám csökkentés miatt vagy nem szűnik meg maga a munkahely. És a rengeteg ember akinek a hátát viszik? ők sem úgy gondolták h majd nem fogják tudni fizetni X év múlva. Ez van...egyszerű átlag emberek vagyunk és nem tele pénzzel. Sajnos.
2012. júl. 12. 21:39
 9/32 A kérdező kommentje:
bocs *házát viszik
2012. júl. 12. 21:39
 10/32 anonim ***** válasza:
21%

"azért mert volt munkám akkor, és hát igen nagyon kellett a mosógép mert elromlott. tudod én vagyok milliomos és hitelre veszek ilyesmit. "


én meg 8 hónapja kézzel mosok, és gyűjtöttem rá a pénzt és a héten megrendeltem egy komolyabb, normális mosógépet, mert próbaidő alatt nem másztam bele egy mosógépvásárlásba, annak ellenére, hogy a havi fizetésem negyedébe nem kerül egy olcsóbb mosógép ;) - de úgy látszik másként gondolkodunk

2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!