Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik, ha hónapok óta...

Mi történik, ha hónapok óta nem tudom fizetni a jelzálog hitelt? Azt sejtem, hogy viszik a házat, de onnantól békén hagynak?

Figyelt kérdés

Már belerokkanunk,hogy a törlesztőrészlet kétszeresére emelkedett,munka sajnos nincs,kaja sincs,semmi,csak nyomor.

Kötekedők kérem kíméljenek.


2012. márc. 11. 08:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de ha én bontom fel a szerződést,nem a bank?Lehet olyat?
2012. márc. 11. 11:04
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt hogy te bontod fel?
2012. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy mivel nem bírjuk tovább az éhezést,viheti a bank a házat.Tudom,hülyeség,de már nem látunk más kiutat.
2012. márc. 11. 11:19
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, viszi is, de viszi a maradék tartozást is.. Ha nem most, akkor amikor tudja. Tiltja a fizetésből, viszi a nevedre vett vagyontárgyat. Ingatlant, autót, örökséget, mindent.
2012. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Akkor hol a kiút ebből az örült helyzetből?
2012. márc. 11. 11:38
 16/37 anonim ***** válasza:
71%

Így van, a bank nem olyan hogy ha nem tudtok fizetni akkor elengedi a hitel egy részét, és megelégszik csak a házzal. Neki az egész összegre van igénye, és ezt ti is aláírtátok. Az meg hogy így felment a részlet benne van minden devizahitelben, lehet akár ennek a duplája is a CHF árfolyama.

Akkor viszont sok millió hajléktalan országa lennénk hirtelen. Bár szerintem 1x elérjük azt a küszöböt amikor kirugdossuk innen a rabló bankokat, mert minden terhet áthárítanak a hitelezettre, ők semmit nem vállalnak, de az extra profit 1 forintjáról nem mondanak le.

2012. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

"Bár szerintem 1x elérjük azt a küszöböt amikor kirugdossuk innen a rabló bankokat"


Hát, csak nem! A bankokban van a megtakarításom, miért akarod elvenni azt tőlem?!? Ne gondoljuk már, azért, mert bedőltünk egy a bankrendszerről szóló hatásvadász és félrevezető videónak, hogy a bank nem az én pénzemből finanszírozta a hitelesek lakását!

2012. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%

"Ne gondoljuk már, azért, mert bedőltünk egy a bankrendszerről szóló hatásvadász és félrevezető videónak, hogy a bank nem az én pénzemből finanszírozta a hitelesek lakását!"


A te pénzedből, és a befizetett hitel kamataiból. Egyébként az az éves 7-8% amit a bankbetétek után fizetnek semmi ahhoz képest ami a pénz valódi értékteremtő képessége.

2012. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Igen, de a pénzzel a bankok tudnak értéket teremteni. Ha elzavarod a bankrendszert, cseszheted a pénzt, az nem fog egyedül értéket teremteni.
2012. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

Ha a bankok gyakorlata az hogy áthárítanak minden teherviselést a bajba jutott devizahiteleseknek, és nulla megoldást, vagy reményt, haladékot, bármilyen segítséget nyújtanak, ehelyett családok tízezreit teszik utcára véleményem szerint igen messze van az értékteremtéstől.


Persze miért is érdekelje egy Német bankot hogy mit okoz az országban. Neki legyen meg a pénze, ha ehhez egyoldalúan szerződést kell módosítani, hát nevetve megteszik.

2012. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!