Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Te vagy a családod vettetek...

Te vagy a családod vettetek már föl hitelt?

Figyelt kérdés

Megbántátok?Mire?Mennyit fizettetek és hány évig?

Azért írtam ide ki a kérdést mert több és értelmesebb válaszokat kapok.

Mennyi idő munkaviszony után lehet felvenni hitelt?


2012. jan. 22. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9/10: nem szívesen mondom el. De ugyanezzel a tevékenységgel nyitottunk 2 másik üzletet is, ami viszont veszteséges volt. Tehát ha pl azt mondanám, hogy "kocsma", akkor semmivel sem kerülnél közelebb az igazsághoz, mert ugyanazzal a tapasztalattal és tőkével 2 másik "kocsmánk" (illetve amilyen üzletünk valójában volt) veszteséget termelt, pedig a piacot abban a szegmensben úgy-ahogy ismerjük.


Egyébként 40 millió 10 év alatt = havi 333ezer nyereség (nem olyan hűdesok).

2012. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kössz a választ, de engem mégis érdekelne, mivel saját vállalkozást akarok, amire megvan a tervem, csak a tőke hiányzik, mivel több tízmillió kéne. Egy ilyen ötlettel, ami nektek egyszer bejött, az bejöhet nekem is, és kellő pénzem lesz a nagy vállalkozásom elindításához. Vagy csak egy ötletet kapnék, hogy az alapján még mit lehetne elindítani.


Nagyon megköszönném, ha megosztanád velem, akár privátban is.

2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vállalkozás fejlesztéshez szoktam fel venni hitelt, jelenleg két hitelem van. Egy magyar és egy osztrák banknál. A havi törlesztés a nagy törlesztő részlet miatt interneten történik.Rövid távra veszem fel, vállalati ügyfélként lehetőségem van 5évnél kevesebb időre is hitelt felvenni. Ebből kifolyólag megszokott a több milliós törlesztés, de a több tíz milliós havi törlesztő sem ritka. A cég fejlesztését 50%-ban önerő segítségével végzem, de kihasználva a cégem kedvező pénzügyi helyzetét a másik 50%-ot minden esetben banki hitel adja. Felvett hitel összeg pedig legtöbbször EUR-ban kerül felvételre.
2012. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!