Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes átváltani a Chf...

Érdemes átváltani a Chf hitelt most?

Figyelt kérdés

A hirdetést kitöltve elég jó számokat kaptam :

[link]

most a Cib-nél töke tartozás: 15000 Chf , 180 hó van hátra, 36 000 hft fizetek havonta . Érdemes váltani vagy itt is vannak nem reklámozott egyéb költségek pl. biztosítás stb...


2011. jún. 27. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet, de szerintem most, mert a EURCHF árfolyam történelmi mélyponton van.
2011. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mondjuk azért azt nem felejteném el, hogy amikor Te felvetted akkor hány %-kal volt gyengébb a CHF az EUR-nál, így az most pont rossz, amilyen irányba elmozdult a kereszt árfolyam... ez persze triviális, mert a HUF/CHF a CHF/EUR-tól (is) erősen függ... :) minden esetre tény, hogy én pl. 150-en vettem fel CHF hitelt, ahhoz képest a 230 53 %-kal rosszabb, míg az akkori 1,67 CHF/EUR-hoz "csak" 44 %-kal erősödött a CHF 1,16-ra az EUR-hoz képest...
2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!