Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi torténik az évek óta nem...

Mi torténik az évek óta nem használt számlaszámmal?

Figyelt kérdés
HVBbanknál nyitottam számlaszámot már 6 éve.2évig használtam,mert erre kaptam a fizetésem.Majd elkerultem másik munkahelyre és máshol lett számlám.A HVBbank számlám nem használom már 4éve.Nem kapok semmi papírt,hogy mi van ezzel a számlával!Ilyenkor is vonnak le havidíjat?Miét nem kapok kimutatást vagy egyébb dolgot a számláról?Mi lehet vele??
2009. febr. 3. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A K§H banknál volt egy elfekvő folyószámlánk. Egyszer kb. 5 év múlva egy behajtó cég küldött egy 15.000 Ft-os folyószámla tartozást. Teljesen meglepődtünk. Bementünk a bankba, ott közölték, hogy be kell fizetni. Kb fél év huza-vona után kiderült, hogy mégsem kell fizetnünk, mert a bank rossz címen tartott bennünket nyílván, tehát nem kaphattuk meg a fólyószámla egyenleget. Mivel az értesítés elmaradt, így elálltak a követeléstől.

Feltehetőleg nektek sem kell fizetni, ha egyszer valakinek eszébe juttok, mert legalább évente tájékoztatást kell küldenie a banknak a folyószámla egyenlegről. Lehet már nektek meg sincs a folyószámlátok.

2009. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Erste-vel voltam ugyanígy! Aztán jött a levél, hogy tartozásom van feléjük (a havi számlavezetési díj szépen felhalmozódott)! Menj be és szüntesd meg a számládat, persze ha van rajta tartozás, ki kell fizetned!
2009. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!