Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hiteleket vettem fel több...

Hiteleket vettem fel több banktól és most képtelen vagyok fizetni. Lakcímemen nem lakom tehát semmilyen levelet nem kapok meg. Ez börtönt vonhat maga után ha nem találnak? Ha bíróságra vinnék a tartozást de nem vagyok jelen akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 06:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 01-16 08:51-estől:

És milyen váddal jelent fel a hitelt folyósító szervezet? Csak mert polgárjogi esetben nem igazán lesz alapos vád (hacsak nem tudja bizonyítani, hogy a hitel felvételekor már tudatában voltam annak, hogy nem is akarom fizetni, de ezt hacsak egy havi részletet is megfizettem már nem fogja tudni bizonyítani), márpedig a hamis vád intézményét igencsak üldözik. Tehát ebben az esetben mivel is jelentik fel a hitelét fizetni nem tudó személyt??

2009. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!