Diákhitel 1 lemondása?

Figyelt kérdés

Ma reggel kaptam emailt a szerződéskötésről, 150.000Ft-ot ígényeltem egy összegben egyszer.

Viszont meggondoltam magam, és le szeretném mondani a hitelígénylést. Tudtok segíteni, hogyan tudnám?



#diákhitel #Diákhitel1 lemondása #Diákhitel lemondása #Diákhitel törlése #Diákhitel 1 törlése
ma 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott ahol igényelted minden bizonyára tudnak segíteni
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Interneten ígényeltem
ma 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj e-mailt a diakhitel1@freemail.hu-ra
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a Diákhitel Direktbe, vagy ha már megtetted, lépj be. Ha ez a 150.000 még kell, de további hitel nem kell, akkor a nyomtatványok közül a folyósítás szüneteltetése nevűt add be. Ha szeretnéd visszacsinálni, hogy semmis legyen az egész, akkor a bankkártyás fizetést használva, előtörlesztés jogcímen fizesd vissza az összeget, majd a szerződés felmondása nyomtatványt töltsd ki.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!