Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért tiltotta ok nélkül a...

Miért tiltotta ok nélkül a gránitbank a számlaszámomat?

Figyelt kérdés

Egyiknap letöröltem az appot teljessen véletlenül majd amikor letöltöttem újból és vissza jelentkeztem,nem engedett belépni mert azt írták a folyószámla nem aktív és a telepítés nem lehetséges.

Interneten betudok lépni de ott meg nem tudom újra aktíválni mert valami olyat ír ki,hogy a felhasználó ki van tiltva az Electra Szerver számítógépről…Írtam nekik panaszt,felhívtak kikérdeztek tőlem minden adatot,lakcím,születésihely,anyám neve,stb..Majd azt mondták hogy kifogják vizsgálni az ügyet és addig a kártya tiltva lesz és hívásban vagy postai levélben értesítenek.Kb mennyi idő lesz amíg értesítenek?Másnak is volt ilyen?Miért tiltottak csak úgy random?



júl. 17. 10:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Olyan írjon aki tudja köszönöm:D Ha nem tudod miért írsz?:)
júl. 17. 11:00
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Valami volt a hírekben hogy akinek gyanús a számlája azt egyelőre zárolják. Ilyen pénzmosás vagy ilyesmi ügy miatt most mindenki számláját ellenőrzik.

Menj be a bankba, és rendezd velük a helyzetet és minden redben lesz. Visszaaktiválják.

júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

30 napjuk van válaszolni a panaszra.

Nem kaptál korábban értesítést, hogy adategyeztetésre van szükség?

Az egyik ismerősömnek azért zárolták a számláját, mert nem ment be az értesítés után.

júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

4-es nem kaptam semmilyen értesítést.


5-ös minek vagy itt ha egy kérdésnél nem tudod a választ?Azért van ez az oldal,hogy akkor adjunk választ amikor tudunk is és nem beírni,hogy nemtudom…Ennyi buta embert komolyan:))

júl. 17. 11:27
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Senkinek nem tiltják ok nélkül a számlaszámát. Az hogy te nem vagy tisztában a felhasználási feltételekkel nem mentesít azok betartásától.
júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudjuk.
júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Baromi egyszerű.


Rosszul választottál bankot.


Tán nem kellett volna beugrani annak a pártízezres belépőbónusznak.

júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sok helyen van belépő bónusz,pplusz szimpi volt hogy elég csak egy szelfivel számlát nyitni és kész
júl. 17. 12:59
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Most a számlád vagy a kártyád van tultva?
júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9-es mindkettő:)
júl. 17. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!