Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volt más is, akit ok nélkül...

Volt más is, akit ok nélkül letiltott az újfajta OTP webes mobilbank, pedig el sem gépelte a jelszót?

Figyelt kérdés
Engem igen, három próbálkozás van a belépésnél, a harmadiknál már copypasteltem a jelszavas jegyzettömbömből, nehogy elrontsam, pedig biztos voltam benne, hogy nem gépeltem el addig sem. Így is 24 órás tiltást kaptam. Az OTP helyi irodájában nem tudták visszaállítani, csak pepecseltek 20 percet. Azt mondták végül, mégis várjam meg a 24 órát. Kicsit ledöbbentem, hisz gondoltam, ha bemutatom a személyes okmányaimat, akkor visszaengednek valahogy, de teljesen gúnyosan hülyének néztek. Most a régifajta netbank felületet tudom használni csak. De valamit csinálhatott mégis a hölgyike, akihez szólítottak, mert most ott van a nagy narancssárga gomb a régi netbankon belül, hogy regisztráljak az új netbankba. Mintha törölte is volna a régi regisztrációmat az újba. Vajon ez tényleg azt jelzi, hogy törölte? Totálisan nem volt képben a hölgy. Mással történt ilyen, hogy letiltotta a felület a belépést, pedig szinte tuti, hogy nem gépelte el?

2023. jún. 27. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
5%
Még mindig van aki OTP-nél bankol???
2023. jún. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Na ezert kell megtartani a kp hasznalatat.
2023. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!