Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró(MHB bank) vélemény,...

Babaváró(MHB bank) vélemény, tapasztalat? Többi lent

Figyelt kérdés

Igényeltük a babaváró kölcsönt az MHB banknál egy szerdai napon adtuk be a kérelmünket, másik hét hétfői napon hívott az ügyintéző hogy hiánypótlás.

Elutasíthatnak még? A hiányzó dokumentumokat be küldtük, az ügyintéző hölgy azt mondta teljesen jó lesz.



júl. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs is kérdés, valószínű jó lesz.
júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor elutasíthatnak, de azért az ügyintézők jó közelítéssel megszokták tippelni a végkimenetelt. :) Vagyis ha minden papírotok rendben, megfeleltek, akkor nem fognak elutasítani és ezt az ügyintézők már beadásnál kb. borítékolják.
júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Az ügyintézőkkel kapcsolatban no komment... Nekünk az a tapasztalat, hogy azt sem tudják merre meddig. Nekünk 1 hónapig ment a huzavona a papírokkal, mert ez se volt jó, azt nem vitte be jól, vagy nem jó dolgot mondott stb... Amikor a babát bejelentettük, másik ügyintézőhöz kerültünk. Azt hittük, ez egyszerű rutin, megvagyunk mondjuk fél óra alatt. Egy órát ültünk ott, azt se tudta mit hova kell felvinni, többször visszakérte a dokumentumainkat... Mivel mindenkinek ott kell lenni minden ügyintézésnél, a gyerek már nem igazán bírta, sűrűn bocsánatot kért.
júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, azt nem tettem hozzá, hogy én az ilyen fogalmatlan fiókokat zsigerből ott hagyom. Felkészülten szoktam menni, ha azt tapasztalom, hogy felkészültebb vagyok, mint az ügyintéző, nem szenvedek. Szerencsére Budapest környékén nincs kiszolgáltatva egy fiók egy-két idióta/kezdő ügyintézőjének az ember. :)
júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!