Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a tapasztalat,babaváró...

Mi a tapasztalat,babaváró hitelt megadják,ha csak az egyik félnek van jövedelme?

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 05:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
meg
2023. nov. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elegendő bevétel, akkor meg.
2023. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi az a jövedelem.
2023. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a másiknak elég a jövedelme.


Nálunk is csak egyikünkét számították.

2023. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, megadják, de már elég komoly jövedelmet várnak el... És nagyítóval fogják megnézni, mire mennyi hiteled van és rendesen fizeted-e őket. Mi két jövedelemmel millió felett viszünk haza és még igy is bekértek plusz papírokat és a végén jövedelemigazolást (már van lakás meg autóhitelünk is, de nem nagy tétel egyik sem)
2023. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen plusz papírokat?
2023. nov. 22. 05:22
 7/13 anonim válasza:
5-ös vagyok. Mi saját banknál vettük fel és a hölgy elsőre csinált egy kalkulációt, ami alapján átmentünk az előzetes bírálaton. Itt igazából szóbeli kérdéseket tett fel, nem is értettem, ellenőrzés nélkül bemondásra ezt mi alapján fogadja el. A végén egyedül annyit tett, hogy megnézte a fizetésünket, majd azt mondta értesíteni fognak. Ezután kezdődött a kötözködő rész. Lekért 6 hónap jövedelemigazolást, amit szignóznom kellett. Majd nem volt elég, jövedelemigazolást kellett kérnem a munkahelyemen, csak tollal kitöltött, eredeti példány volt jó. Ezután pedig újabb hívás, és nyilatkoznom kellett, hogy ez meg ez a már felvett hitelem (kocsi és autó) és rendesen fizetem (hiába volt ott a 0-ás elmaradás). Aztán a páromé is kellett ugyanigy, hetekig jártunk a bankba... én nem is értettem az egészet. 1 hónap volt a folyamat, minden papírral 2-3 munkanapot vártak, mire újra értesítettek és bármit intézel, mind a kettőtöknek ott kell lenni személyesen vagy meghatalmazást kell kitölteni...
2023. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi tegnap igényeltük, és az én munkáltatóimon sajnos el volt írva az anyám neve. Mondta az ügyintéző hogy most kérhetne hiánypótlást, de annyira magas a férjem fizetése, hogy felesleges, így nem is adja hozzá az én jövedelmem, előszűrésen gond nélkül átment.


Férjem netto 600-at keres, én 350-400-at. Van hitelünk, de kevés. Az ő jövedelme abba a bankba ment ahol leadtuk az igénylést, így nem kellett munkáltatói tőle.


hiánypótlást kértek, még aznap délután hívtak, de csak adókártya igazolást (pótlás alatt van az adókártyája és egy másféle igazolást kell vinnie ahelyett amit beadott az adószámáról). Nem tudom hogy ha több dolog kell akkor azt egyszerre kérik-e, vagy egyesével, eddig itt állunk.


Meglátjuk mi lesz a sztori vége, ha gondolod megírom.

2023. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 ez melyik bank volt?
2023. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
OTP, ahogy másoktól hallom, más bankoknál is ugyanez a kötözködés megy.
2023. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!