Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet ebből gond vagy akadály?...

Lehet ebből gond vagy akadály? Provident kölcsön.

Figyelt kérdés

Van egy Providentes kölcsönöm, amit hetente törlesztek otthoni szolgáltatással, február óta van meg. Sosem volt gond a fizetéssel, mindig fizettem becsülettel az 1 vagy 2 hetet, most azonban úgy alakult hogy egy váratlan családi kiadás miatt nagyon elment a pénzem. Jövő hét közepe felé kapok majd csak fizetést.

Az lenne a kérdésem, hogy felhívhatom-e az ügyintézőmet hogy a jövő heti törlesztővel tudom majd csak fizetni a mostanit is? Lehet-e ebből a pár nap csúszászból gond, akkor is ha előre jelzem?

Valamint rontja-e ez az esélyeimet egy hitelajánlat szempontjából náluk? Azaz kaphatok-e így is ajánlatot a későbbiekben vagy felejtsem is el ha egyszer is csúszok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



jún. 27. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tőlük kérdezd.
jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
ott fogják nyomni a csengődet, meg verni az ajtót
jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz gond vele, hisz szólsz is, amit ők megfognak érteni, de akkor tényleg fizesd, hogy ne vesszen kárba a szavad.
jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krwkco ***** válasza:
100%

"Az lenne a kérdésem, hogy felhívhatom-e az ügyintézőmet hogy a jövő heti törlesztővel tudom majd csak fizetni a mostanit is?"

Ez a legjobb, amit tehetsz.

Általában a kölcsönöknél ennyi csúszás nem számít. Csak késedelmi kamatot kell fizetni. A hitelképességet sem befolyásolja, miután rendezted a késést.

jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanezt írtam volna, köszi 4
jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BeefEater ***** válasza:
65%
#4 jól mondja. Fontos, hogy még a fizetési határidő előtt telefonálj. Ha látják, hogy együttműködő vagy és időben szólsz ők is sokkal segítőkészebbek lesznek.
jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor beszélek az ügyintézőmmel. Csak tartottam tőle hogy ebből gond lehet, ha az lenne a tapasztalat hogy igen akkor inkább megoldottam volna valahogy, de őszintén szólva ez most tényleg egy olyan helyzet hogy az a pénz is hiányozna fizetésig nagyon..

Köszönöm szépen a válaszokat!

jún. 27. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
A sumákolásnál és a hallgatok, mint a szar a fűben hozzáállásnál sokkalta jobb az egyenes beszéd, a kommunikáció!
jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
Amilyen lehúzó szerződéseket kötnek a rászorulókkal, egy kis késést igazán elnézhetnek.
jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket és közöld velük a helyzetedet.


Mellesleg ne aggódj, nem úgy néznek rád mint valami barátra, akire megsértődnek ha csúszik vagy ha nem fizet. Minden esetre meg vannak a

további feltételek (szerződésben is egyébként ott van), hogy mennyit számolnak fel plusz költségnek ha nem tesz az ügyfél nem teljesíti az alap feltételeknek.


Nekik ez amúgy is csak plusz pénz lenne, amit tudjuk jól mindenki szeret. A bankok meg aztán pláne.


Amíg munkába jársz és potenciális hitel törlesztő képes vagy addig vígan fogsz kapni hitelt.

júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!