Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha hitelkivaltassal vettem...

Ha hitelkivaltassal vettem fel hitelt a K&H-bol, akkor mennyi ido mig a masik bank elkuldi az igazolast arrol, hogy nullaztam a hitelem?

Figyelt kérdés
A providentrol van szo, addig nem kapjuk meg a penz fentmarado reszet, amig a provident nem kuldi a nullas papirt. Lassan ket hete varunk, hivogatjuk oket, de felettebb bunkoak es mindig mast mondanak. A k&h elutalta a penzt, de mi nem kapjuk meg a maradekot mig a papirt nem kuldi a provident, hogy rendeztuk, hiaba hivatalbol lett kinullazva. Meddig varjunk meg, mi a teendo?

máj. 29. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a másik hitel felvétele óta?
máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a hitel regebbi, folyamatosan fizettuk kb 2 eves. Egyebkent nem nagy osszegrol van szo, osszesen 140 ezerrol. Majus 10.-e korul kottetett a szerzodes a khval, kb 1-1,5 hetet vartunk arra a papirra, ami arrol szolt, hogy mennyi a tartozas pontosan (az ugyintezonknek kellett, o meg azon a napon el is utalta az osszeget). Egy hetig hivogattuk a provident kozpontot, hogy megerkezett e az utalas mert kellene egy papir arrol, hogy tisztaztuk a hitelt, akkor is mar csak kifogasok voltak (nincs konyveles, ok nem latjak a rendszerben, ami erdekes mert miutan erelyesebben rajuk szoltam hirtelen elokerult egy masik rendszer, ahol mar ott volt az utalas, akkor azt mondtak kuldik a papirt sos, mert a kh ugyintezonknek is kellene, hogy a maradekot megkapjuk). Azota semmi, varakozunk, de nem kuldik az emailt, viszont a hitel koltsegeket levonta a kh es lassan fizetni kell az elso torlesztest ugy, hogy meg magat az osszeget nem is lattuk. Felhaborito, amit muvel a provident.
máj. 30. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Be kell menni, nincs mese.
máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 euronymous válasza:
T.kérdező!én detto igy vagyok,csak en a cetelemmel..már kb 3 hete várom a különbözetet minden papir elküldve ajánlottan,+telefonálgatás egyik helyröl kapcsolnak a másikra!persze a visszaküldött igazolást nem látják..passz egyszerüen nem tudom mi tévö legyek..
júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!