Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol kezdjem a lakásvásárlást?...

Hol kezdjem a lakásvásárlást? (Hitel)

Figyelt kérdés
A tulajdonossal már 1 hónapja megbeszéltem. Voltam már bankokban, ahol lesz a hitel, oda átköltöztettem magam + megjött az első fizetés rá. Most menjek be a bankba, hogy ténylegesen mehet a buli, vagy mondjam a tulajdonosnak, hogy mehet a szerződés? A bankba mit kell vigyek? Erről korábban nem volt szó.
febr. 2. 05:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezért kell értékelni, hogy a kérdező próbál tájékozódni és nem vaktában aláír bármit, amit elédugnak. :)

Ha rákérdez, vagy feltesz egy kérdést a buktatókról, szerintem arra is több hasznos választ fog kapni. Nem ez volt a kérdés, én ezért írtam, hogy HA TUTI abban, hogy megkapja a hitelt... :) Ha nem tuti, akkor nem azzal kell kezdeni, hogy aláírja az adásvételit és megy hitelt igényelni!

febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!