Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az 50 millios csokba könnyü...

Az 50 millios csokba könnyü belebukni?

Figyelt kérdés
jan. 24. 05:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

Azert nem kapja meg mindenki azt az 50milliot. Az alja reteg biztos nem. 20evre majdnem 300k a torlesztoje a masodik evtol.

Vajon hanyan tudnak ma Mahyarorszagon ketten min 800k fizetest osszetenni? Nem sokan.

jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
A Fityesz szerint csak az nem keres 500-at, aki nem akar. Ketten már egy Milla havonta.
jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
49%
jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

"Vajon hanyan tudnak ma Mahyarorszagon ketten min 800k fizetest osszetenni? Nem sokan."

1. Fejenként nettó 400 az nem egy egetverően hatalmas kereset.

2. Aki nettó 800 ezres jövedelemre bevállal egy 300 ezres törlesztőt, az őrült. Gyerek mellett pláne.

3. Aki 4-500 ezres jövedelemre 3 gyereket vállal, az sem teljesen komplett.


Fel kellene fogni, hogy a 3 gyerek NEM alanyi jog és előbb a megfelelő anyagi feltételt kellene megteremteni, mert legyártani a gyereket könnyű, de felnevelni nem!

jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem azt mondtam hogy ketten nem lehet osszetenni netto 800at. Azt mondtam hogy az alja reteg nem tud.


Az aki osszetud tenni mondjuk 1milliot annak nem olyan rizikos hitel ez. Max amig el nem valnak.

jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul gondolom, de mi 30 millió hitelt havi 140-es törlesztővel vettünk fel 3%-ra. Tehát az 50 millióhoz 250.000-es törlesztő tartozik, amihez elég a nettó 500.000 forint két főnek. Mármint, ha a bank ad hitelt.
jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
#16 Csakhogy manapság nem 3% a kamat, hanem 7-8% és aki a jövedelme felét hitelre költi, annak diliházban a helye.
jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 A csok+-nak a nem büntetős kamata 3%
jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 Ja, de akkor a 30 milliót 25 évre vettétek fel, ami iszonyat hosszú idő. Én tuti nem akarnám nyugdíjig fizetni a hitelt.


És ha soha nem lett volna CSOK, akkor most ugyanazt a házat 10 millió hitellel tudnátok megvenni.

jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Oksi, nem is csokkal vettük fel 3%-kal. 10 év után vissza is fizetjük. Az egész àllítás csak arra vonatkozott, hogy itt oldalakon keresztül arról elmélkednek, hogy 800 nettó kell hozzá, de szerintem csak 500 nettó, és amúgy a szakmunkás minimálbér nettó 216.000, szóval jóformán mindenki meg tudja keresni, ha mindkét szülő dolgozik kis túlórával 3 hónapot. (Ugye annyira adhatnak hitelt) Szóval csak annyit írtam, hogy kb. mindenki megkaphatja, az 50 milliót is, aki egy gyárban dolgozik, nem feketén kapja a jövedelmét és van három hónap, amikor túlórázik is. Alig valakiket zártak ki belőle (és szerintem ez amúgy óriási hiba már megint, de ez egy tök másik kérdés. És a csok szerintem is szörnyű ötlet, mert szerintem olyan dolgokat kéne adni a családnak, ami a gyerekek tisztességes felneveléséhez kell - pl. normális orvosi ellátás, normális suli, fejlesztések, esetleg táborok, nyári felügyelet, gyerekellátás azokra a napokra, amikor “már nem beteg, de oviba/suliba még nem mehet”, havi x ingyenes bébiszitter alkalom, hogy a szülők elmehessenek kettesben akárcsak sétálni, normális tömegközlekedés, akár szitter, aki suli előtt+után összekészíti a gyereket és elviszi az oviba, ha a szülők műszakban dolgoznak stb. a szülők meg keressék meg a pénzt a három/négy/öt szobára, kertre ami nélkül felnő a gyerek).
jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!