Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi az a vállalkozás ma amibe...

Mi az a vállalkozás ma amibe nem lehet belebukni?

Figyelt kérdés
Jövedelmező, nem sok befektetéssel, de van rá igény is. Bérmentesen lenne egy nagyobb pincehelység, vagy kisebb üzlethelység, bárminek berendezhető.
2011. szept. 18. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ a helyiség elhelyezkedésétől, de néhány ötlet:

1. Virágbolt (névnapok, szülinapok, temetések, ballagás)

2. Temetkezési vállalkozás (halálesetek mindig vannak)

3. Kocsma, gyorsétterem (ha jó helyen van)


Sok sikert!

2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet bukni, semmi se 100%. Ráadásul, ha jól értem, te az üzlet bölcsek kövét keresed: nem kell befektetni, de hozzon sok pénzt, és biztosan. Hát hajrá...
2011. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

1. Kocsma, mert oda általában "minden mindegy" emberek járnak, képesek egész fizujukat vagy leginkább a segélyt elinni. És ott még a pia minősége is mindegy, csak üssön.


2. Disco: vizezett piák, és "ÁFA mentes" bevétel (értsd: kaptál már discoban blokkot a belépődről vagy a piádról??)


De pl ha falun laksz, nézz körbe mi az ami nincs: normális fodrászüzlet elérhető árakkal, vagy komplett "szépségkuckó" körmössel, fodrásszal, kozmetikussal. Vagy kisbolt ami hétvégén is nyitva tart...stb.

2011. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tippeket, egy kisváros központjától pár 100 méterre eső helyről van szó.

Azért gondolkodunk nem túlságosan pénzes befektetésű üzletben, mert kisgyerekes család vagyunk, és most veszítette el párom a munkahelyét. Szóval nem árt ha marad valami a bugyrosban, ha nem jönne össze a vállalkozás.

2011. szept. 18. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:

ha van igény rá felétek, nyissatok turit. csak pár polc kell, meg vállfák esetleg, de 3 asztalra is halmozhatsz, a cipőket meg a földre.

de érdemesebb krém közeli minőséget megcélozni, mert a sz@rt nem nagyon viszik el....

felénk ez most nagyon megy, főleg a kiló áras

2011. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez a turkáló nyitás sztem nagyon jó ötlet, pár hónapja mi is ezt tervezgetjük a párommal.Tudja esetleg valaki, hogy mik szükségesek ehhez?Igen tudom ügyvéd, meg könyvelő, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.Pl ruhákat honnan lehet ehhez beszerezni legfőképpen ez érdekelne, mivel nyilván nem a saját kacatodat adod el meg annyi nincs is.Köszi a normális válaszokat, előre is:)
2011. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira fura, de tényleg mindenki turkálót nyit? GYK-t olvasva ez jön le? Komolyan eltartanak az emberek ennyi turit? Vagy csak a GYK miatt mindenki azt gondolja, hogy ez jó üzlet?
2011. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én avgyok az utolsó előtti hozzászóló.Én nagy városban lakom és kb egy hónapja voltam először életemben turiba.És ledöbbentem mennyien járnak és normális, sőt modhatni jómódú emberek is akikről soha nem gondoltam volna.Sőt fiúkról meg aztán végképp nem.Aztán mondtam barátnőmnek, aki elrángatott oda, hogy ebben mekkora üzlet lehet, mert azt tdtam, hogy vidéken sokan járnak turiba, na de hogy nagy városban is????És mondta, ha tudnám kik járnak turiba, akik pláza cicának néznek ki és hogy azokat is látta a város el dugottabb részeiben fekvő turikba.Sajndo drágák a ruhák és ha egy olyan turkálóra akad az ember, ahol nem kacstok, foltos ruhák vannak, hanem jobb darabok is , akkor azzal állandó vendégeket fog magának.Én Pl vettem egy NIke szabadidő alsót, meg egy Zara feslőt, és ajándékba hat Bébi ruhát, ami ki volt mosva, és tiszta volt.összesen fizettem mindenért 1600 forintot.Szeritetek ez pénz érte?És ezek mint használt cuccok ami másnak nem kell.Biztos van benne üzlet ha évek óta működnek néhány nagyobb turik.Nyilván kisebb, rosszabb árut kínálok belebuknak.
2011. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért a turiba is bele lehet bukni. nálunk (kisváros) fél éven belül 3 turi zárt be, 1 majdnem tönkrement
2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mi si gondolkodtunk turiban, nálunk csak azok buktak eddig be amelyikek nem árultak jó minőségi cuccokat, de még azokból sem az összes. érdekelne engem is, hogy mire van szükség ahhoz, hogy megnyiss egy turit.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 22. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!