Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erdemes fiatalon kolcsont...

Erdemes fiatalon kolcsont felvenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem birom itthon tovabb, mennem kell, mar beleorulok ebbe ami itthon megy, semmi nem valtozik. Viszont jelenleg meg nincs annyi penzem amibol el tudnek indulni. Alberlet kaucio ami nem keves plusz egy kocsit is venni szeretnek. Alapbol aztgondolom, hogy siman ki tudnam gazdalkodni jelenleg a kolcson visszafizeteset havonta az alberlet mellett es meg boven maradna is, de akkor is felek ebbe belevagni, megis csak ados leszek evekig. Mit tanacsoltok? 2-3millio forintot legalabb fel akarnek venni.
2023. dec. 26. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én pont a te helyzetedben voltam. Pár év kemény melóval összejött egy önerő. Persze bulizni nem jártam..
2023. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem az elso autom lenne, jelenleg is van egy mar 3 eve, de ezt el akarom adni, mert mar csak a penzt viszi, folyton cserelni kell rajt valamit. En biztos, hogy par evig itt nem birom. De mar par honapig se.
2023. dec. 27. 09:48
 13/18 A kérdező kommentje:
Anyam meg nem el hiaba irogatjatok anyuci szoknyajat.
2023. dec. 27. 09:49
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Először is költözz el otthonról albérletbe. Ez kb fél millióból megoldható. Kb 3 hónap alatt összespórolod. Ha már albérletben laksz akkor cserélheted az autódat ha már annyira fontos számodra.

Hitelt ésszel szabad felvenni. Hogy neked mennyi van azt majd egy éve különélés után kiderül.

2023. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hintalow ***** válasza:
82%

A szokásos választ tudom adni:

"Csapassad, Isten majd kiválogatja az övèit."

😀

2023. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig azt mondom, hogyha valakinek van pénze hitelt törleszteni ilyen relative kicsi összegre, akkor van pénze félretenni is. Össze kell szorítani a fogakat és összegyűjteni egy albira. Ha az megvan, akkor lehet dönteni, hogy feltétlenül kell-e hitelre autót venni, vagy ráérsz még kicsit gyűjtögetni.
2023. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Fölvenném de max az albi összegéig (ahogy írták 600 pont elég kezdésnek), onnan pedig a szabadidőmben nem bulikázni járnék hanem egy másodállásba. A 3 éves (haver, életem első autója 13 éves volt amikor vettem) is eladhatnád mondjuk, és költözhetnél olyan helyre ahonnan mindkét munkahelyed gyalog eléred.
2023. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hat a kocsi 3 eve van meg, de 1997es gyartmany.
2023. dec. 27. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!