Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha atvertek egy szolgaltatassa...

Ha atvertek egy szolgaltatassal(amit a valóságban meg sem kaptam de előre kifizettem az összeget) és azt zárolták a számlámon, van értelme felhívni a bankon? Tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Röviden:


Egy telefon függetlenítő kódot szerettem volna vásárolni.

Találtam egy oldalt ahol ezeket csináljak. El utaltam az összeget majd, de utána még kértek egy nagyobb összeget és azt is elutaltam. Összesen kB 55 eur. Tehát nem halok bele de akkor is bosszant a dolog mert konkrétan egy átveres az egész és semmit nem adnak.


A folyószámlámon az összeg zárolva van és az összeg mellett azt írja "folyamatban"

Tehát ha felhívnám a bankon és elmondod mi történt akkor esetleg vissza tudják csinálni a dolgot vagy hiába is hívnám őket?


2023. dec. 5. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
*bankom
2023. dec. 5. 11:45
 2/3 anonim ***** válasza:

A "telefonfüggetlenítés" illegális tevékenység.


Ha jogosan van a birtokodban a telefon, s ezt bizonyítani is tudod, a szolgáltató ingyen és legálisan függetleníti.

2023. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól függ mit értünk bizonyítás alatt. Egy ezer éves motorola v3 razr telefonról van szó amit használtan vettem mert gyűjteménybe kell. Nyilván nem életszerű hogy számlát tudok róla mutatni hogy 2004 melyik pannon gsm boltban lett vásárolva. Akitől vettem valószínűleg már az is reges régen eldobalta a papírokat. Így hogyan?
2023. dec. 5. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!