Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot tartjátok a...

Melyik bankot tartjátok a legkorrektebbnek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, még tanulok, viszont 17 éves korom óta az OTP-nél vagyok. Elvileg olyan kártyám volt, hogy ingyen vehettem le pénzt, ingyen utalhattam, ilyesmik, bár mindig is vontak le valamekkora összeget. Azt hiszem 21 év felett nem jártak ilyen kedvezmények, és tényleg mindenért is levonnak. Egyébbként úgy, hogy lett Revolutos kártyám, ahova mindig rögtön átutalom az összes pénzt. Ez havi 1-2 utalást jelent összesen. Ehhez képest több száz Ft-kat szoktak levonni ilyen-olyan címszó alatt. Ez normális? Meg értem, hogy nem nagy összegekről vam szó, viszont az a néhány száz az évek alatt eléggé sokra jön ki.

Ez minden banknál így van és csak el kell fogadni?

Kérlek segítsetek, nagyon nem értek hozzá.

Annyit még hozzátennék, hogy már többször rá lett kérdezve az OTP-nél is, de sosem adtak értelmes választ és persze mindig ellentmondtak saját maguknak is.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. okt. 2. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Revolut
2023. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

CIB Eco dijcsomag HA a családban van akivel havonta hajlandók vagytok egymásnak oda és vissza utalni legalább a minimálbér összegét. Így ingyenes.


CIB eco esetén ez az utalás is az lesz.


Gondolom van ilyen családtagod. Ha nincs akkor tovább kell keresgélni.


Mekkora összeg jön be havonta?

2023. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gránit Bankkal teljes mértékben meg vagyok elégedve.
2023. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!