Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előfordult hogy a bank automat...

Előfordult hogy a bank automata nem adta vissza a kártyádat?

Figyelt kérdés
Mit csináltál?
2023. aug. 27. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn nem, de anyósom igen.

Felhívta a kiírt telefonszàmot, postàn vissza kapta egy hèt utàn

2023. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Technikai hiba vagy egyéb okból lehetséges, persze. Ha nincs letiltva a kártya akkor visszakapod vagy ha valami miatt a bank ilyenkor automatikus tiltja, akkor kapsz helyette újat.


A bank telefonszámát kell felhívni mindig ilyenkor.

2023. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mamám pont a héten járt így, nyitva volt a bank úgyhogy bement szólni, azt mondták hogy Ők ott nem tudják kivenni hanem központból postázzák majd, várhatóan jövő héten megkapja.
2023. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Felhívtam az otpt.

Kb 1.5 hét múlva vehettem át a lakóhelyem szerinti körzetes bankfiókban.

2023. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, konkrétan benn a bank előterében lévő automata.

Szóltam a biztonsági őrnek, jött még 2 ember, kivették, megnézték a személyimet, majd visszaadták.

Az automata hibája volt, utána le is zárták az automatát, a várakozók nagy örömére. Nem tudom, mikor lehetett újra használni, és átmentem másik fiókba.

2023. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még soha nem fordult elő velem, pedig 25 éve használok kártyát. És most már nem is fog lévén, hogy be se kell tenni a kártyát, csak érinteni.
2023. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!