Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek, kamu vagy nem ?

Szerintetek, kamu vagy nem ?

Figyelt kérdés

mai nap alkalmából, egy külföldi nő! meg keresett engem azzal hogy pénzt szeretne nekem utalni, mert rákja van. és olyanra szeretné hagyni a vagyonát, aki méltó rá.


ö isten hivő! és isten mondta neki vagy is, ö vezérelte hozzám hogy én nekem adja az összeget! ami nem kevés 460.000 euró! küldött nekem, egy lapot amit, ki kell nyomtatjak alá kell írnom, és vissza kell küldeném számlaszámot kell adnom és akkor küldené is a pénzt.


itt van a kép amit ki kell nyomtatjak majd.


[link]


[link]


2023. aug. 1. 16:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na sikerült megkapnod? Ugye nem adtál meg személyes információkat?
2023. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

sajnos nem mert vissza mondtam! mert ö azt mondta, hogy akkor kapom meg! ha 25 ezret el utalok neki.

mert állítólag, ezt nekem kell állnom! hogy minden probléma nélkül mennyen az utalás.

mert ugye, Franciaországból jött volna a lové hát mondanom sem kel, azonnal! tiltottam az illetőt szerencsére a nevemen kívül, semmit nem tud rólam.

2023. aug. 2. 23:47
 23/29 anonim ***** válasza:
Nahát, csak nem ezt mondtam az elso oldalon? Meglepo.....
2023. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

igen! igen! szép lassan haladott a lényegig.

a szomszédom, ugyan igy járt. Egész más történetet meséltek neki de ott már, 3600 millió ft volt fel ajánlva

2023. aug. 3. 00:02
 25/29 A kérdező kommentje:

ja és azt el felejtettem le írni, hogy a telefonszámom azt tudja. És amikor vissza mondtam, ezt az egész s.art akkor csörgött is a telefon fel is vettem.


Ö Jó Napot! Pikács Erzsébetet keresem


ÉN Jó napot! a fia vagyok anyám ép nincs itt, mit szeretne? le rakta a telefont.

vissza hívtam. És a háttérben, hallottam a háttérzajt mint ha konferencián, vagy hol a tökömben lenne! jó napot! mért rakta le a telefont? pikács Erzsébetet kereste.


Ö szerintem téves! én nem kerestem semmilyen, pikács Erzsébetet! és le csapta a telefont.

2023. aug. 3. 00:19
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem ért volna meg 25 ezer forintot az az 500 milliárd euró, amit cserébe kaptál volna?!?
2023. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

látom nem érted! vagy csak egyszerűen, viccelődsz.

ez az egész, egy átverés lett volna! nyilván, még a hülyének is meg érte volna 25 ezret utalni és kapta volna a 460.000 eurót abban az esetben, ha ez az egész szituáció, igaz lett volna! de nagyon nem volt az.

2023. aug. 3. 09:37
 28/29 anonim ***** válasza:
Telefonszámot leírnád ide?
2023. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Koplárovics Béci ***** válasza:

"de ott már, 3600 millió ft volt fel ajánlva"


Az a baj, hogy a rettentően naiv emberekben csak egy pillanatra is felmerül az, hogy ebből akár csak egy cent is igaz... Gonosz dolog vagy sem, de az ilyen embereket egy pillanatig sem tudom sajnálni. A csalókat megvetem, nem arról van szó, hogy támogatnám, de azért kíváncsi lennék az olyan emberek értelmi képességeire, akik ennek akár csak egy esélyt is adnak.

2023. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!