Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek, kamu vagy nem ?

Szerintetek, kamu vagy nem ?

Figyelt kérdés

mai nap alkalmából, egy külföldi nő! meg keresett engem azzal hogy pénzt szeretne nekem utalni, mert rákja van. és olyanra szeretné hagyni a vagyonát, aki méltó rá.


ö isten hivő! és isten mondta neki vagy is, ö vezérelte hozzám hogy én nekem adja az összeget! ami nem kevés 460.000 euró! küldött nekem, egy lapot amit, ki kell nyomtatjak alá kell írnom, és vissza kell küldeném számlaszámot kell adnom és akkor küldené is a pénzt.


itt van a kép amit ki kell nyomtatjak majd.


[link]


[link]


2023. aug. 1. 16:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

#9


ugye tudjátok, hogy ezekkel a kamukkal a csalókat segítitek?

ha engem a te kommented alapján átvernélek, és nem lenne könnyebb célpontom, úgy feljelentenélek mint a huzat, hogy az IP-d alapján meggyanusítsanak bűnpártolással.

2023. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

ha nem kéne fizessek, semmilyen utón módon hogy hozzám kerüljön a pénz! akkor lehetne nekem bármi, gondom bajom ha kamu lenne? mert végülis, személyi igazolványon kívül, semmilyen személyes adatot nem kért tőlem.


vagy már egy személyi igazolvány is elegendő ahhoz hogy gond legyen?

2023. aug. 1. 17:56
 13/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

"mert végülis, személyi igazolványon kívül, semmilyen személyes adatot nem kért tőlem."


Adtál neki egy valódi nevet és egy valós okmányszámot. Egy lépésre vannak egy jó minőségű hamisításhoz, ezzel hozzájárultál a bűnözéshez.

2023. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

#11 Nyugodtan, az első dolgom az volt hogy leadóztam az összeget amit örököltem, mivel én egy törvénytisztelő állampolgár vagyok, úgyhogy tudom magamat igazolni.


Továbbá mi az hogy az én kommentem alapján vernének át téged? Mi köze az én objektív hozzászólásomnak ahhoz hogy téged egy 3. fél miként ver át? Ha én a hozzászólásomban megosztom a tapasztalataimat például a szemműtétemről, majd te elmész és neked rosszul sikerül, akkor is ellenem indítasz kártérítési pert mert leírtam az objektív tapasztalataimat?


Szerintem előbb tanulmányozd a jogszabályt, mert egy szóval nem javasoltam a kérdezőnek hogy fogadja el vagy bármit kezdjen a lehetőséggel (hiszen sem a kérdezőt nem ismerem sem a felajánlót), én pusztán megosztottam a tapasztalataimat.

2023. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem javasold, hogy érte mennél személyesen!"


Meg fogsz lepődni, de egyáltalán nem biztos, hogy elzárkóznak ettől.


Volt nem egy ember, akit lehúztak nem kevés pénzre, és a végén személyes találkozóra is sor került. Azt meg úgy intézték, hogy a végén a delikváns inkább fizetett még, csak meneküljön a szituációból. És nyilván az ilyen személyes találkozóra nem valamelyik EU-s nagyvárosban kerül sor, ahol elsikkantod magad, és jön 30 rendőr, hanem valahol afrikában/közel keleten nyaral éppen a kedves néni, esetleg ott gyógykezelik, így mehetsz oda.

2023. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Na, megjött már az 500 milliárd forint?
2023. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
még nem kapok ma egy számlaszámot! hozzá 4 jegyű kódot amivel a legközelebbi, bankhoz kell be menjek át venni a pénzt. semmit nem kellett meg adnom még, a személyi igazolványomat se!
2023. aug. 2. 12:11
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan igaz!!! Gratulálok!
2023. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
nem biztos még az! de mégis, mit veszíthetek? semmit se kellett meg adnom ö intézett mindent! csak a nevemet tudja, mást nem.
2023. aug. 2. 12:27
 20/29 A kérdező kommentje:
ja és még, annyit mondott hogy ígérjem meg! hogy ha pénzt meg kapom, segíteni fogom az árvaházat! ahogyan ö is tette gondolom.
2023. aug. 2. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!