Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek, kamu vagy nem ?

Szerintetek, kamu vagy nem ?

Figyelt kérdés

mai nap alkalmából, egy külföldi nő! meg keresett engem azzal hogy pénzt szeretne nekem utalni, mert rákja van. és olyanra szeretné hagyni a vagyonát, aki méltó rá.


ö isten hivő! és isten mondta neki vagy is, ö vezérelte hozzám hogy én nekem adja az összeget! ami nem kevés 460.000 euró! küldött nekem, egy lapot amit, ki kell nyomtatjak alá kell írnom, és vissza kell küldeném számlaszámot kell adnom és akkor küldené is a pénzt.


itt van a kép amit ki kell nyomtatjak majd.


[link]


[link]


2023. aug. 1. 16:52
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
ja és külön ügyvédje is van! akivel szintén beszéltem.
2023. aug. 1. 16:56
 2/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Neked ugye tegnap kötötték be a zinternetet?
2023. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
10 éve van internetem! de ilyesmivel, soha nem volt dolgom! ezért nem kell támadni!
2023. aug. 1. 16:58
 4/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is volt ilyen szerencsém.


Én szeretek utazni, válaszoltam is, hogy elmegyek érte személyesen. Ekkora összegnél simán megéri.


Úgyhogy elutaztam, átvettem a zsét, és én magam hoztam haza.


Életem legnyereségesebb utazása volt.

2023. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ez most komoly? mondjunk írnám neki én is, hogy személyesen el mennénk érte! mit válaszolna. :D
2023. aug. 1. 17:27
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

:)))


Érdekesen oldott meg pár mondatot a scammer AI fordító.

Remélem nem gondolod, hogy ez igazi.

Valószínű majd utalnod kell 1000 EUR-t, hogy a pénzescsomag a vámon átmenjen, vagy kiderül hogy a banki költségeket neked kell álnod előre, stb stb...

Ezer millió ilyen van. És a nyanyák kajálják rendesen.

2023. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hmm át igen! és nem! nem gondolom hogy igazi lenne ezért is írtam ki! de mi jó ebbe nekik? mondjunk nekem még nem említette, hogy fizessek bármit is.
2023. aug. 1. 17:36
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

#7


Anyukám egyik barátnőjét hónapokon keresztül puhította egy kamuprofil, szerelmi közeledéssel, míg végül pénzt csalt ki tőle.

Megvan ennek a pszichológiája, szépen több lépésben jutnak el a lényegig.

2023. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
Én is hasonlóan jártam 2 éve, csak engem egy nagyon távoli idős Norvégiában élő rokonom keresett meg akinek nem tudtam a létezéséről. Sajnos idős volt és beteg, illetve nem tudta kire hagyni a vagyonát úgyhogy jóhiszeműen megadtam a számlaszámomat, a bankkártya adataimat és minden személyes adatomat. Természetesen gond nélkül megérkezett rá az említett több száz milliós összeg.
2023. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem javasold, hogy érte mennél személyesen!
2023. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!