Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha egyetlen...

Mi történik ha egyetlen egyszer kések 3 hetet a lakáshitel törlesztővel?

Figyelt kérdés
Tudom, ciki. Alapvetően jól keresek, de hirtelen jött egy nagy kiadás ami elvitt rengeteget. Eddig sosem csúsztam, 3 hét miatt nem mondja fel a bank ugye ?
2023. jún. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondják fel a szerződést, de érdemes szólni nekik, méghozzá minél előbb. Lehetőleg még az esedékes fizetési határidő előtt. Más elbírálás alá esik ugyanis az, akinél van fizetési hajlandóság, mint aki egyszer csak elkezd nem utalni.
2023. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd feléjük mihamarabb a konfliktus elkerülése érdekében! Ennyi miatt nem fogják felmondani, büntetőkamat viszont lehet.
2023. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen ! Elég telefonon?
2023. jún. 10. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen írásban jelezném a helyedben, hogy bizonyítható legyen.
2023. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg személyesen bemehetsz a bankfiókba, mert amíg az emailt/levelet elolvassák és válaszolnak addig is telik az idő. Legjobb a személyes intézés ha megteheted. Vagy először telefonon, majd írásban azok alapján amit megbeszéltetek telefonon (pl. a 2023.június 12-i telefonbeszélgetésünkre hivatkozva.... ahogyan megállapodtunk...)
2023. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül mégis be tudtam fizetni, valamit nagyon elszámoltam, szerencsére. Legközelebb jól jöhetnek ezek a tanácsok, reméljük nem lesz rá szükség.
2023. jún. 12. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!