Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldön "megtalál" a végreha...

Külföldön "megtalál" a végrehajtó?

Figyelt kérdés

Magyarországon felvett hitelem, ha nem fizetem és lelépek Németországba, német bejelentéssel dolgozni, akkor levonják a fizetésem?


Szerintem nem.


De hasonló problémával küzdő csóró Magyar honfitársaim tapasztalataira lennék kíváncsi. :D


Köszi!



2023. jún. 10. 16:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel jó kereseted van és fel tudtál venni 2 milliónyi személyi kölcsönt, ami azért a közmunkásoknak nem elérhető. De ha kimész németbe melózni, akkor ezt a hitelt nevetségesen gyorsan tudod törleszteni és a nyugalom megéri.
2023. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem így gondolod, kérdező? Úgy érzed, hogy a hitel az adomány, ami neked jár?
2023. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
EU-n belül megtalálnak, de például Izraelnek, USA-nak, Japánnak, Ausztráliának is vannak egyezményei az EU tagállamokkal a gazdasági bűncselekményekkel kapcsolatos adatszolgáltatásra.
2023. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Az nem bűmcselekmény, ha nem fizeti a hitelét. Ha elvonja a fedezetet a végrehajtás alól, az már igen.
2023. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Meg bizony.
2023. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 havonta váltogatsz Ausztria és Németország között, akkor mire megtalálna, már nem is ott dolgozol, úgyhogy kezdheti elölről a keresést. Azonkívül az sem mindegy, hogy milyen bankszámlát nyitsz.
2023. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
50%
Ja és véletlenül se magyar cég alkalmazásában kölcsönzött munkaerőként menjél ki dolgozni, bár ha minimálbéren leszel bejelentve és abból vonják a saradat, az neked tökéletes. :D
2023. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez most komolyan megérné neked, hogy soha ne legyen a neveden semmilyen vagyontárgy? Soha ne kapd meg a munkádért járó teljes pénzt? Mi lesz veled, ha felborulsz a létrával és kezed töröd? Éhenhalsz? Ha beteg vagy, inkább nem mégy orvoshoz?

Életed végéig mások kegyéből akarsz létezni?

2023. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam bírósági fordítóként, tehát tudom, hogy EU-n belül bizony megtalálnak.
2023. jún. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Megtalalnak igen. Es inkabb azon gondolkozz, hogy lehetne tisztessegesen elni, nem pedig kriminalisan, masok becsapasaval, kihasznalasaval, tisztessegtelenül!!
2023. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!