Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel. Még időben...

Babaváró hitel. Még időben vagyunk?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek.

37 hetes terhes vagyok és most jutottunk arra az elhatározásra hogy felvesszük a babavárót. A hitelkérelmi csomag hétfőre összeáll, megyünk is leadni a bankba, viszont felmerült bennem egy olyan kérdés hogy nem késtünk-e el a hiteligényléssel? Ha jövő héten megszülnék, akkor gondolom nem fogjuk tudni érvényesíteni a kamatmentességet a pocakban levő első gyermekre, vagy mégis? Megszületett gyermekre már nem lehet igénybe venni ha jól tudom.

De mikortól vagyunk biztonságban?

A hitelbírálat elindításától? A banki jóváhagyástól? A szerződéskötéstől? A folyósítástól?


Előre is köszi a válaszokat!



2023. máj. 18. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as, a családtámogatásokat az ellenzéki szavazók is kivétel nélkül kihasználják. Még senkit nem láttam, aki azért nem akart babaváró kölcsönt, mert nem ért a kormány politikájával, márpedig láttam pár babaváró kérelmet, meg csok kérelmet is, mivel ez a szakmám.


Az egyéntől nem elvárható, hogy a fene naaaagy öntudattól, büszkeségből majd megkárosítják magukat és elutasítják a pénzt. Szavazatvásárlás a krumpliosztogatás is, meg a 13. havi nyugdíj, meg sok más is, de nem az a bűnös, aki ezeket elfogadja, hanem azok, akik ilyen eszközöket használnak a hatalom megszerzésére. Még egyetlen nyugdíjast sem láttam, aki visszautalta volna a 13. havi nyugdíjat, amivel megpróbálta a kormány a szavazatukat megvenni és a gyerekesek sem fogják otthagyni a CSOK-ot, babavárót pusztán azért, mert hibásnak tartják a támogatási rendszert. Álomvilágban élsz, ha ezért őket hibáztatod.

A Magyarországra beengedett külföldi multi áruházláncok is végő soron tönkreteszik az országunkat, mégse bolykottálja senki a Tescot, a Lidl-t, Aldit, mindig tele van a parkoló, mert oda megy a vásárló, ahol neki kedvezőbb az ár. Így működnek az emberek.

2023. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11 vagyok, bojkottálja :)
2023. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!